کد خبر: ۱۵۵۰۷۸
۰:۲۳ - ۱۳۹۹/۴/۹

زمان عرضه اولیه ۱۵ درصد

زمان عرضه اولیه ۱۵ درصد "سیتا" قطعی شد / جزییات هفتمین شرکت جدید

زمان و شرایط عرضه اولیه ۱۵ درصد از سهام سرمایه گذاری سیمان تامین مشخص شد تا این شرکت ۱.۱ هزار میلیارد تومانی هفتمین شرکت جدید سال شود.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، درحالی چهارشنبه هفته گذشته 15 درصد سهام سرمایه گذاری پویا به عنوان ششمین شرکت جدید در بازار دوم معاملات فرابورس عرضه اولیه شد که چهارشنبه این هفته 11 تیر نیز، سرمایه گذاری سیمان تامین در بازار دوم معاملات بورس حاضر می شود .

به این ترتیب 15 درصد از سهام "سیتا" معادل یک میلیارد و 650 میلیون سهم با حداکثر سهمیه هر فرد حقیقی و حقوقی 800 سهم با دامنه قیمت 1490 تا 1575 تومانی هر سهم به عموم واگذار خواهد شد .

براساس این گزارش، "سیتا" با سرمایه 1.1 هزار میلیارد تومانی بطور مستقیم و غیرمستقیم از طریق مدیریت هلدینگ سیمان فارس و خوزستان در 17 شرکت سیمانی و 12 شرکت غیر سیمانی سهامدار است و عملکرد آنها از جنبه های عملیاتی، مالی، فنی و بازرگانی کنترل موثر دارد. با مدیریت 17 شرکت سیمانی طیف گسترده ای از محصولات شامل سیمان خاکستری در تیپ های مختلف از جمله تیپ یک،دو، پنج، پوزولانی، پوزولانی ویژه و انواع سیمان آمیخته را تولید می‌کند و در دو کارخانه ساوه و نیریز ،سیمان سفید مرغوب تولید و به بازارهای داخلی و صادراتی عرضه می‌کند.

سرمایه گذاری تامین اجتماعی مالک 100 درصدی این شرکت با 39 نیروی انسانی بشمار می آید. طبق مصوبه مجمع فوق العاده 18 فروردین سال جاری مرحله دوم افزایش سرمایه از 1.1 به 1.27 هزار میلیارد تومان از محل مطالبات سهامداران طی مدت دو سال به هیات مدیره تفویض شده است.

براساس این گزارش، طی سال جاری سهام 6 شرکت سرمایه گذاری صبا تامین، شستا، پگاه گیلان، لاستیک یزد، پلیمر آریاساسول و سرمایه گذاری پویا به ترتیب در 20 و 27 فروردین، 10 و 31 اردیبهشت ، 7 خرداد و 4 تیر عرضه اولیه شده اند و سرمایه گذاری سیمان تامین هفتمین شرکت تازه وارد سال بشمار می رود.

تلگرام اصلی بورس پرس : t.me/boursepressir

انتهای پیام


برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.

ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ