کد خبر: ۱۵۵۱۳۹
۱۰:۵۲ - ۱۳۹۹/۴/۱۰

صراف کلاهبردار و اختلاس گر ۶۰۰ میلیاردی به ایران بازگردانده شد
جانشین رئیس پلیس بین‌الملل ناجا :

صراف کلاهبردار و اختلاس گر ۶۰۰ میلیاردی به ایران بازگردانده شد

جانشین رئیس پلیس بین‌الملل ناجا از استرداد صراف کلاهبردار و اختلاس گر ۶۰۰ میلیارد تومانی به ایران و تحویل وی مقامات قضایی خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس به نقل از ایسنا، سردار کاظم مجتبایی درباره دستگیری مفسد اقتصادی گفت: این متهم بیش از چهار سال تحت تعقیب پلیس بین‌الملل ناجا بوده و با درخواست اعلان قرمز از اینترپل جهانی، فرآیند تعقیب و تلاش برای دستگیری وی آغاز و سرانجام شب گذشته به کشور بازگردانده شد.

وی افزود: میزان کلاهبرداری و خیانت در امانت این متهم از یک شرکت دولتی۱۲۰ میلیون درهم معادل ۶۰۰ میلیارد تومان بوده که با این پول‌ها، اقدام به ساخت‌و‌ساز در کشورهای دیگر کرده و به نوعی پولشویی هم مرتکب شده است.

جانشین رئیس پلیس بین‌الملل ناجا ادامه داد: متهم صرافی داشته و بنا بوده فعالیت‌هایی برای یک شرکت دولتی انجام دهد، اما در ادامه مسیر مرتکب خیانت شده و پول‌ها را به حساب شخصی منتقل کرده و در نهایت متواری می‌شود.

سردار مجتبایی گفت: وی پانزدهمین متهمی است که از ابتدای سال تاکنون به همت پلیس و با هماهنگی دستگاه قضا به ایران بازگردانده شده و نسبت به مدت مشابه سال گذشته رشد ۱۴ درصدی داشته است.

تلگرام اصلی بورس پرس : t.me/boursepressir

انتهای پیام

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.

ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ