کد خبر: ۱۵۵۱۵۴
۱۴:۳ - ۱۳۹۹/۴/۱۰

دستور روحانی برای ورود شرکت های دیجیتال به بورس با تابلو اختصاصی
به وزیر اقتصاد اعلام شد:

دستور روحانی برای ورود شرکت های دیجیتال به بورس با تابلو اختصاصی

رئیس جمهور با مامور کردن وزارت اقتصاد برای اجرای بسته های اعتبار مالیاتی بجای معافیت مالیاتی، خواهان تسهیل ورود شرکت های حوزه اقتصاد دیجیتال به بورس و ایجاد بازار اختصاصی پذیرش شد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، حسن روحانی در جلسه ستاد اقتصادی دولت پس از استماع گزارش وزیر ارتباطات درباره ایجاد مشاغل جدید در دوره کرونا، لزوم استفاده از این فرصت برای توسعه دولت الکترونیک را ضروری خواند و بر ضرورت برنامه ریزی و آمادگی بخش ارتباطات و فناوری اطلاعات برای برگزاری فصل جدید تحصیل دانش آموزان و دانشجویان بر بستر شبکه ملی اطلاعات تاکید کرد.

وی دستگاه های ذیربط را موظف کرد در جهت رفع موانع گسترش کسب و کارهای مجازی اقدام کرده و برای کمک به رونق آن دسته از کسب و کارهایی که در ایام کرونا رونق یافته و استعداد افزایش اشتغال در آنها بیش از دیگران است، برنامه ریزی کند.

رئیس جمهور ادامه داد: لازم است کارگروهی برای تنظیم روابط بخش خصوصی و دولت در حوزه خدمات نوآورانه در وزارتخانه های تخصصی با حضور وزارت ارتباطات، معاونت علمی و فناوری و وزارت اقتصاد تشکیل شود. وزارت اقتصاد مامور می شود تا پیشنهاد وزارت ارتباطات بر تعریف بسته های اعتبار مالیاتی به جای معافیت مالیاتی برای شرکت های نوآور را بررسی و برای اجرایی کردن آن برنامه ریزی کند.

روحانی از وزیر اقتصاد خواست تسهیل شرایط ورود شرکت های فعال در حوزه اقتصاد دیجیتال به بورس را پیگیری کرده و حتی الامکان یک بازار اختصاصی به منظور پذیرش شرکت های دانش بنیان و فعال در حوزه اقتصاد دیجیتال ایجاد شود.

تلگرام اصلی بورس پرس : t.me/boursepressir

انتهای پیام

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.

ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ