کد خبر: ۱۵۵۱۶۶
۰:۰ - ۱۳۹۹/۴/۱۱

اتاق ایران با بورس تهران تفاهمنامه همکاری امضا کرد

اتاق ایران با بورس تهران تفاهمنامه همکاری امضا کرد

نایب رئیس اتاق بازرگانی از امضای تفاهمنامه با شرکت بورس تهران، فرابورس و جامعه حسابداران رسمی برای ایجاد پنجره واحد برای ورود شرکت‌های بخش خصوصی به بازار سرمایه خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس ، حسین سلاح ورزی با اشاره به اینکه همکاری بین اتاق ایران و بورس ادامه‌دار است،گفت: اتاق بازرگانی ایران، شرکت های بورس تهران، فرابورس ایران و جامعه حسابداران رسمی، تفاهمنامه همکاری در راستای ایجاد پنجره واحد برای ورود شرکت‌های بخش خصوصی به بازار سرمایه امضا کرده اند.

وی افزود: اقدام لازم برای طراحی و پیاده‌سازی درگاه واحد و نظارت بر آن با هدف پوشش کامل مسیر تأمین مالی از محل بازارهای سرمایه در سامانه واحد بر عهده اتاق ایران بوده که مسیر ارتباطی برای ارزیابی، اقدام و پایش تأمین مالی شخصیت‌های حقوقی بخش خصوصی از محل بازارهای سرمایه و بدهی با تمرکز بر بازارهای زیر نظارت شرکت بورس اوراق بهادار تهران و فرابورس است.

سلاح ورزی ادامه داد: تفاهمنامه در ۵ ماده و ۴ نسخه تنظیم شده و در این راستا اقدامات مناسبی به همت محمدرضا انصاری نایب‌رئیس اتاق ایران برای تأمین مالی طرح های نیمه‌تمام دولتی که در قالب صندوق تعریف شده‌اند، صورت گرفته و قرار است زمینه ورود آنها به بورس فراهم شود.

تلگرام اصلی بورس پرس : t.me/boursepressir

انتهای پیام


برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.

ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ