کد خبر: ۱۵۵۱۶۷
۰:۰ - ۱۳۹۹/۴/۱۱

واکنش دبیر کانون انبوه‌سازان به پشت‌بام خوابی :  فکاهی دردناک

واکنش دبیر کانون انبوه‌سازان به پشت‌بام خوابی : فکاهی دردناک

دبیر کانون انبوه‌سازان مسکن درباره پدیده پشت‌بام خوابی و اجاره پشت‌بام منازل برای شب‌خوابی از سوی کارگران و اقشار کم‌درآمد گفت: این پدیده ، واقعیت دردناک بازار مسکن است.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، فرشید پورحاجت با اشاره به انتشار اخباری مبنی بر ایجاد پدیده "پشت‌بام خوابی" و اجاره پشت‌بام منازل توسط اقشار کم‌درآمد به ایسنا گفت: اتفاقی که در رشد اجاره بهای مسکن رخ داده به دلیل آن است که طی ۱۰ سال اخیر، تولید مسکن به شدت کاهش یافته و از سویی صحبت‌های ضد و نقیض در حوزه اقتصاد مسکن نیز این وضعیت را بدتر از پیش کرده است.

وی افزود: وزارت راه بر واقعیت‌های اقتصاد مسکن سرپوش گذاشته است. در حالی که پشت‌بام خوابی یکی از واقعیت‌های تلخ بازار مسکن است که باید آن را رفع کرد.

دبیر کانون انبوه‌سازان مسکن ادامه داد: مردم در بحران مسکن استیجاری هستند. اینکه شخص به وضعیتی برسد که به دلیل نداشتن مسکن مناسب، برای خوابیدن در پشت‌بام خانه شخص دیگر هزینه پرداخت کند، فکاهی دردناک از بدیهیات این حوزه است.

پور حاجت گفت: زنگ خطر در ۱۰ سال اخیر برای حوزه مسکن به صدا در آمده اما در تمام این سال‌ها مسئولان به جای حل مشکلات، بی‌توجهی کرده و باید پاسخگوی افزایش بیش از ۲۰۰ درصدی نرخ مسکن طی دو سال اخیر باشند.

تلگرام اصلی بورس پرس : t.me/boursepressir

انتهای پیام

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.

ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ