کد خبر: ۱۵۵۱۷۱
۰:۰ - ۱۳۹۹/۴/۱۱

امروز هفتمین عرضه اولیه انجام می شود/نقدینگی۱.۲ میلیون تومانی با احتمال کاهش
با ۱۵درصد از سهام سرمایه گذاری سیمان تامین در بورس:

امروز هفتمین عرضه اولیه انجام می شود/نقدینگی۱.۲ میلیون تومانی با احتمال کاهش

امروز با عرضه اولیه ۱۵ درصد سهام سرمایه گذاری سیمان تامین معادل ۱.۶۵ میلیارد سهم، هفتمین شرکت جدید وارد بازار می شود که به نقدینگی یک میلیون و ۲۶۶ هزار تومانی نیاز است .

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، با گذشت سه ماه از سال جاری، سهام 6 شرکت سرمایه گذاری صبا تامین، شستا، پگاه گیلان، لاستیک یزد، پلیمر آریا ساسول و سرمایه گذاری پویا عرضه اولیه شده و امروز هم هفتمین شرکت جدید وارد بازار می شود .

در این رویداد 14 درصد از سهام سرمایه گذاری سیمان تامین شامل یک میلیارد و 320 میلیون سهم با محدوده قیمت 1490 تا 1575 تومانی هر سهم و سهمیه 800 سهمی هر فرد حقیقی و حقوقی در بازار دوم معاملات بورس عرضه اولیه می شود که حداکثر نقدینگی مورد نیاز برای مشارکت در این عرضه اولیه حدود یک میلیون و 266 هزار تومان است و در صورت استقبال 3.4 تا 4 میلیون نفر، تعداد 330 تا 388 سهم به هر کد (حدود 523 تا 614 هزار تومان) تعلق می گیرد.

همچنین 330 میلیون سهم معادل یک درصد دیگر روز کاری بعد عرضه اولیه به صندوق های سرمایه گذاری تخصیص می یابد که افراد می توانند نسبت به ورود سفارش تا حداکثر مقادیر تعیین شده در جدول پیوست بر اساس پیام ناظر اقدام کنند.

سرمایه شرکت 1.1 هزار میلیارد تومان است و سرمایه گذاری تامین اجتماعی با 100 درصد سهم در ترکیب سهامداری این شرکت حضور دارد.

تلگرام اصلی بورس پرس : t.me/boursepressir

انتهای پیام


برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.

ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ