کد خبر: ۱۵۵۱۹۶
۱۱:۱۳ - ۱۳۹۹/۴/۱۱

در صورت ایفای تعهدات برجامی ۱+۴ ایران همین فردا به تعهدات بر می گردد
رئیس‌جمهور :

در صورت ایفای تعهدات برجامی ۱+۴ ایران همین فردا به تعهدات بر می گردد

رئیس‌جمهور گفت: اگر از همین فردا گروه ۴ بعلاوه یک حاضر به ایفای تعهدات برجام شد ، ایران هم همین فردا به تعهدات باز خواهد گشت .

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، حسن روحانی در جلسه امروز هیات دولت ضمن دستور بررسی دقیق و کارشناسانه علت وقوع حادثه مرکز درمانی سینا اطهر گفت:‌ دولت جدید آمریکا در این 3.5 سال همواره با بی قانونی و اعمال ضد قانونی و ضد بشر حقوق بشر علیه ایران اقدام کرده و شاید هم از نظر آنها در مسائل اقتصادی موفقیت‌هایی بدست آمده  اما از نظر سیاسی ، شکست خورده است .

وی ادامه داد: آمریکا طی هفته‌های اخیر دو شکست سیاسی شامل مخالفت اعضای شورای امنیت  با پیش نویس قطعنامه‌ای علیه ایران و حمایت دیروز شورای امنیت از برجام بود.

رئیس جمهور افزود: اگر از همین فردا گروه 4 بعلاوه یک حاضر به ایفای تعهدات برجام شد ، ایران  هم همین فردا به تعهدات باز خواهد گشت و مانند دوران پس از پیروزی انقلاب اسلامی به همه تعهدات پایبند بوده و خواهد بود .

روحانی تاکید کرد: ایران در برابر ضربه اقتصادی آمریکا به برجام ، بخشی از تعهدات را کنار گذاشت اما در صورت وارد کردن ضربه سیاسی به برجام ، جمهوری اسلامی تحمل نخواهد کرد و اقدام قاطعی نشان خواهد داد.

تلگرام اصلی بورس پرس : t.me/boursepressir

انتهای پیام

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.

ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ