کد خبر: ۱۵۵۲۵۵
۱۰:۴۱ - ۱۳۹۹/۴/۱۴

پیش‌بینی خروج سفته بازان از بازار مسکن و ثبات قیمت ها در نیمه دوم سال
نایب رییس اتحادیه مشاوران املاک اعلام کرد:

پیش‌بینی خروج سفته بازان از بازار مسکن و ثبات قیمت ها در نیمه دوم سال

نایب رییس اتحادیه مشاوران املاک تهران پیش‌بینی کرد با تصویب و اجرای بسته‌های سیاستی دولت ، بازار مسکن در نیمه دوم سال با رشد حداقلی و حتی ثبات همراه خواهد بود.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، حسام عقبایی درباره افزایش قیمت مسکن به ایرنا گفت: قیمت مسکن ، نهایت رشد را طی چهار ماه نخست سال جاری داشته و با تصویب و اجرای بسته‌های سیاستی و حمایتی دولت در ستاد مبارزه با کرونا، پیش‌بینی می شود قیمت هادر نیمه دوم سال با رشد حداقلی و حتی ثبات همراه باشد.

وی افزود: تسهیلانی که قرار است در قالب وام ودیعه به مستاجران داده شود و همچنین مصوبه تعیین نرخ اجاره بها در صورت تداوم اجرا از جو روانی و التهاب بازار می کاهد و همزمان با پیش‌بینی ثبات قیمت‌ها در نیمه دوم سال امکان تعدیل نرخ‌ها نیز وجود خواهد داشت.

عقبایی با پیش‌بینی خروج سفته بازان و سوداگران از بازار مسکن در ماه‌های باقی مانده تابستان گفت: بر استمرار اجرای سیاست‌های تسهیل‌گری در بخش تولید و عرضه مسکن و تنظیم‌گری در بخش اجاره اصرار داریم، چرا که در صورت تقویت اجرا در این بخش، بازگشت ثبات به بازار می‌تواند در شش ماهه دوم تا پایان سال و نوروز ادامه داشته باشد.

تلگرام اصلی بورس پرس : t.me/boursepressir

انتهای پیام

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.

ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ