کد خبر: ۱۵۵۲۸۶
۱۶:۸ - ۱۳۹۹/۴/۱۴

وزارت صنعت خواستار افزایش دوباره قیمت خودرو شد

وزارت صنعت خواستار افزایش دوباره قیمت خودرو شد

مدیرکل صنایع حمل و نقل وزارت صنعت با اشاره به ضرورت قیمت گذاری فصل دوم محصولات شرکت‌های خودروسازی گفت: تاخیر تاثیر منفی در تحقق برنامه های زنجیره تامین صنعت خودرو خواهد داشت.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، سهیل معمارباشی با اشاره به ضرورت قیمت گذاری فصل دوم محصولات ایران خودرو و سایپا گفت: خودروسازان طبق برنامه، تولید را بر مبنای 60 درصد تحویل به تعهدات قبلی و 40 درصد به تعهدات جاری پیش می‌برند و هم اکنون که از تعهدات گذشته تعدادی در حال تحویل است، تولیدات جاری در حال دپو شدن در پارکینگ ها بوده که هزینه‌های بسیاری بر دوش این شرکت ها تحمیل کرده است.

وی افزود: تاخیر در پیشبرد این فرایند، روند تامین منابع مالی و اجرای برنامه خودروسازان را تحت تاثیر قرار خواهد داد.اگر جریان مستمری از منابع مالی وارد عملیات خودروسازان نشود،عملیات شرکتها با اختلال مواجه می شود که می تواند تاثیر منفی در تحقق برنامه های زنجیره تامین صنعت خودرو در پی داشته باشد.

معمارباشی ادامه داد: تجدید ارزیابی دارایی های خودروسازان موجب اصلاح ساختار مالی شرکت های خودروسازی شده که هر گونه عدم ایفای تعهدات و برگشت چک های پشت باجه می تواند دستاورد بزرگ اصلاح ساختار مالی شرکتها را زایل کند.

تلگرام اصلی بورس پرس : t.me/boursepressir

انتهای پیام

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.

نظرات بینندگان
» ناشناس | ساعت ۲۲:۸ - ۱۳۹۹/۴/۱۵
0
1
پاسخ
سلام اگر قرار خودرو راگرانتر کنید قرعه کشی را بردارید اول خودرو را به انهای بدهید کهتا حالا پلاک فعال نداشتن ولی گواهینامه دارند7py5
» مازیار | ساعت ۲:۲۳ - ۱۳۹۹/۴/۱۶
0
0
پاسخ
دپو؟؟؟؟؟عزیز دلم تو هنوز ثبت نام دوسال پیشتو خورو ندادی
» پیشوا | ساعت ۱۴:۵ - ۱۳۹۹/۴/۱۶
0
0
پاسخ
هرشخصی وارد این صنعت میشه
بلافاصله فردی منفی و فا....؛ میشه
ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ