کد خبر: ۱۵۵۳۱۰
۱۰:۴۸ - ۱۳۹۹/۴/۱۵

آمار ۳.۵ ماهه سایپا از تولید ۱۱۶هزار محصول با وجود کرونا و تحریم

آمار ۳.۵ ماهه سایپا از تولید ۱۱۶هزار محصول با وجود کرونا و تحریم

سایپا اعلام کرد با عبور از آمار تولید ۱۱۶هزار دستگاه خودرو تا پایان هفته گذشته، تعداد تولیدات را در مقایسه با مدت مشابه قبل افزایش داده است .

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، شرکت سایپا اعلام کرد با عبور از آمار تولید ۱۱۶هزار دستگاه تا پایان هفته گذشته، تعداد تولیدات را در مقایسه با مدت مشابه قبل افزایش داده و از آن عبور کند.

این افزایش تولید درحالی صورت گرفته که اجرای پروتکل‌های بهداشتی جهت جلوگیری از شیوع کرونا ، محدودیت هایی از نظر حضور و نوبت بندی نیروها، اجرای برنامه‌های فنی و مهندسی در خطوط تولید و تامین قطعات مورد نیاز از داخل و خارج بوجود آورده است.

علاوه بر این افزایش نرخ ارز و تشدید فشارهای اقتصادی ناشی از تحریم‌های بین‌المللی، انجام فرآیندهای انتقال مالی و عملکرد زنجیره تامین را با اختلال مواجه کرده است.

۷هزار دستگاه خودرو از تولیدات سایپا در بهار سال ۹۸ مربوط به خودروهای تولید مشترک با خودروسازان خارجی بوده که با تشدید محدودیت های ناشی از تحریم ها این تعداد خودرو نیز از سبد تولیدات سایپا خارج شدند. با وجود این محدودیت‌ها، سایپا با مدیریت فرآیندهای زنجیره تامین و خطوط تولید، موفق به تولید ۱۱۶هزار دستگاه خودرو در سه ماه و نیم گذشته شد.

تلگرام اصلی بورس پرس : t.me/boursepressir

انتهای پیام

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.

ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ