کد خبر: ۱۵۵۳۴۶
۰:۰ - ۱۳۹۹/۴/۱۶

بهترین مرجع اطلاعات و ابزار تحلیل بورس برای رسیدن به سود حداکثری + امکانات

بهترین مرجع اطلاعات و ابزار تحلیل بورس برای رسیدن به سود حداکثری + امکانات

وب سایت ره آورد ۳۶۵ به عنوان بهترین مرجع اطلاعات و ابزار تحلیل بورس بشمار می رود که در دو نسخه مبتدیِ رایگان و پیشرفته با حق اشتراک برای رسیدن به سود حداکثری به معامله گران ارائه می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، آمارها نشان می‌دهند میانگین سود سال گذشته بورس و براساس روند شاخص بیش از 186 بود ولی در فروردین سال جاری ، تحقیق آماری از طریق پرسشنامه دیجیتال از 420 نفر از فعالین حرفه‌ای‌تر بازار سرمایه انجام شد که حکایت از میانگین سود 350 درصدی این گروه داشت .

نکته جالب در این تحقیق آماری این بود که آنهایی که برای خرید و فروش سهام از ابزارهای تحلیل بورس استفاده کرده بودند در همان بازه زمانی میانگین سود 837 درصدی را تجربه کرده‌اند.

ابزارهای تحلیل بورس هر روز در حال پیشرفت و هوشمندتر شدن هستند. تا جایی که در بسیاری موارد سود سرمایه‌گذاری در بورس را تا 4 برابر افزایش می‌دهند. این ابزارها به کاربر کمک می‌کنند تا با توجه به روندهای بازار بهترین سهم‌ها را برای خرید و فروش در بهترین زمان انتخاب کند.

بهترین ابزار تحلیل که این روزها در بین معامله‌گران بورس رایج است توسط وب سایت ره آورد 365 ارائه می‌شود که در دو نسخه مبتدیِ رایگان و پیشرفته با حق اشتراک ارائه می‌شود.

از مهم‌ترین امکاناتی که این وب سایت در اختیار مخاطبین می‌گذارد می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

- ره آورد 365 یک شبکه اجتماعی مبتنی بر ابزار تحلیل تکنیکال بوجود آورده که کمک می‌کند متخصصین مختلف تحلیل‌ها را با دیگران به اشتراک بگذارند.

- کاربران این وب‌سایت می‌توانند بدون نیاز به کدنویسی، شرکت‌های مختلف را براساس متغیرهای تکنیکی و بنیادی فیلتر کنند. این فیلترنویسی باعث می‌شود تا آنها بتوانند بهترین تصمیمات را در انتخاب سهم‌های سودآور داشته باشند.