کد خبر: ۱۵۵۴۵۳
۱۰:۱ - ۱۳۹۹/۴/۱۸

بازگشت

بازگشت "شستا ، شپنا و "کچاد" و ۱۲ شرکت دیگر و خروج "پارسان" و ۶ شرکت

شستا ، پالایشگاه اصفهان ، چادرملو و ۱۲ شرکت بورسی و فرابورسی آماده بازگشایی شدند و ۷ شرکت دیگر هم به دلیل رشد بیش از ۵۰ درصدی قیمت و اعلام رویداد مهم از تابلو رفتند.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس،در جریان معاملات امروز بازار سهام که شاخص با رشد بیش از 15.5 هزار واحدی به یک میلیون 762 هزار واحد رسیده نماد شستا و... 14 شرکت دیگر آماده بازگشایی و نماد 7 شرکت دیگر بسته شدند.

براساس این گزارش، در پی عدم تایید معاملات دو روز پیش شستا که با رشد 37 درصدی همراه بود، بورس تهران اعلام کرد نماد این هلدینگ از ساعت 9:45 آماده سفارش گیری بوده و از ساعت 10 آماده انجام معامله است .پس از دوره سفارش گیری معاملات در همان دامنه نوسان قیمت انجام می شود.

همچنین نماد چادرملو از ساعت 9:20 دقیقه آماده سفارش گیری و ساعت 9:35 دقیقه آماده انجام معامله شده است .

از سوی دیگری شرکت های پالایشگاه اصفهان، پتروشیمی تندگویان ، فناوری اطلاعات خوارزمی ، معدنی دماوند،  مینو شرق ، انرژی تابان هور، بیمه اتکایی ایرانیان، کاشی تکسرام با محدودیت دامنه نوسان قیمت و پتروشیمی‌ شیراز، چدن سازان و لیزینگ‌صنعت‌ و معدن‌ بدون محدودیت نوسان قیمت آماده بازگشت به تابلوی معاملات شدند.

در این میان نماد شرکت های گسترش نفت و گاز پارسیان ، پالایشگاه تهران ، زامیاد، گسترش‌سرمایه‌گذاری‌ایران‌ خودرو ، صنایع‌شیمیایی‌سینا و  توسعه‌ شهری‌ توس‌ گستر به دلیل رشد بیش از 50 درصدی قیمت و مهندسی و ساختمان صنایع نفت به علت اعلام رویدادی مهم ، برای یکی دو روز متوقف شد.

علاوه بر این نماد بانک آینده با تشخیص شرکت فرابورس حداکثر تا 30 تیر تعلیق شد.

تلگرام اصلی بورس پرس : t.me/boursepressir

انتهای پیام

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.

ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ