کد خبر: ۱۵۵۴۷۰
۱۲:۲۸ - ۱۳۹۹/۴/۱۸

تولید کنسانتره سنگ آهن ۹ شرکت بورسی و غیربورسی دو درصد کمتر شد
در سه ماه نخست سال :

تولید کنسانتره سنگ آهن ۹ شرکت بورسی و غیربورسی دو درصد کمتر شد

۹ شرکت سنگ آهنی بورسی و غیر بورسی در سه ماه نخست سال ، ۱۱.۹ میلیون تن کنسانتره تولید کردند که نسبت به مدت مشابه قبل با افت دو درصدی همراه شده است.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس ، جداول منتشره شرکت های تولید سنگ آهن جلال اباد، گهر زمین، اپال پارسیان سنگان، توسعه فراگیر (سناباد)، میدکو، گل گهر، چادرملو، سنگ آهن مرکزی، صبا نور در سه ماه سال جاری نشان می دهد این ۹ شرکت بورسی و غیر بورسی در سه ماه نخست سال ، ۱۱.۹ میلیون تن کنسانتره تولید کردند که نسبت به مدت مشابه قبل با افت دو درصدی همراه شده است.

براساس این گزارش، گل گهر با ۳.۸ میلیون تن در صدر ایستاده اما بیشترین رشد تولید مربوط به صبا نور با ۷۳ درصد بازدهی نسبت به سه ماه ۹۸ و بالاترین میزان کاهش هم برای اپال پارسیان سنگان با افت ۲۷ درصدی ثبت شد.

طی ماه گذشته هم مجموع کنسانتره سنگ آهن ۹ شرکت فوق به ۳.۹ میلیون تن رسید که در مقایسه با ماه مشابه سال گذشته کاهش چهار درصدی داشت.

بیشترین تولید کنسانتره سنگ آهن مربوط به گل گهر با ۱.۳ میلیون تن بود و بیشترین بازدهی هم از آن صبانور با ۵۸ درصد ثبت شد. ضمن اینکه بیشترین کاهش عملکرد بین شرکت های مورد بررسی مربوط به اپال پارسیان سنگان با افت بازدهی ۴۹ درصدی بود.

تلگرام اصلی بورس پرس : t.me/boursepressir

انتهای پیام

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.

ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ