کد خبر: ۱۵۵۶۵۲
۹:۴۱ - ۱۳۹۹/۴/۲۴

چهار شرکت مجوز افزایش سرمایه ۲۰۰، ۴۵، ۲۴۷ و ۴۳ درصدی گرفتند

چهار شرکت مجوز افزایش سرمایه ۲۰۰، ۴۵، ۲۴۷ و ۴۳ درصدی گرفتند

فولادسپید فراب کویر، سیمان هگمتان، شهداب ناب خراسان و تولید مواد اولیه داروپخش مجوز افزایش سرمایه ۲۰۰، ۴۵، ۲۴۷ و ۴۳ درصدی گرفتند و آماده برگزاری مجمع فوق العاده شدند.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، چهار شرکت فولاد سپید فراب کویر، سیمان هگمتان، شهداب ناب خراسان و تولید مواد اولیه داروپخش مجوز افزایش سرمایه 200، 45، 247 و 43 درصدی را از سازمان بورس گرفتند و آماده برگزاری مجمع فوق العاده شدند.

براین اساس، "کویر" پیرو تصمیمات مجمع فوق العاده مبنی بر انجام مرحله دوم افزایش سرمایه، سرمایه فعلی را از 360 به 1080 میلیارد تومان می رساند. تامین مالی این شرکت بورسی از محل مطالبات سهامداران و آورده نقدی و برای تأمین بخشی از منابع جهت احداث و بهره برداری خط تولید شمش و بیلت اعمال می شود.

همچنین "سهگمت" که درخواست افزایش سرمایه 55 درصدی داده بود با دریافت مجوز 45 درصدی،سرمایه فعلی را از 50.2 به 72.8 میلیارد تومان می رساند. تامین مالی این شرکت بورسی از محل سود انباشته و با هدف اصلاح ساختار مالی و جلوگیری از خروج وجه نقد اعمال می شود.

در این میان، "غشهداب" که درخواست افزایش سرمایه 426 درصدی داده بود با دریافت مجوز 247 درصدی، سرمایه فعلی را از 133 به 461.2 میلیارد تومان می رساند. تامین مالی این شرکت فرابورسی از محل تجدید ارزیابی دارایی‌ها صورت می گیرد تا صرف اصلاح ساختار مالی شود.

"دتماد" نیز سرمایه فعلی را از 50 به 71.5 میلیارد تومان می رساند. تامین مالی این شرکت بورسی از محل مطالبات سهامداران و آورده نقدی و به منظور اصلاح ساختار مالی و تامین سرمایه در گردش صورت می گیرد.

تلگرام اصلی بورس پرس : t.me/boursepressir

انتهای پیام

 

 

 


برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.

ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ