کد خبر: ۱۵۵۶۵۷
۱۰:۴۵ - ۱۳۹۹/۴/۲۴

دایره تحلیل و سئوال از شرکت ها بیشتر شد / امکان حضور همه نهادهای مالی
با تصمیم جدید سازمان بورس:

دایره تحلیل و سئوال از شرکت ها بیشتر شد / امکان حضور همه نهادهای مالی

با تصمیم جدید سازمان بورس تمامی شرکت‌های کارگزاری، سبدگردان، پردازش اطلاعات مالی، تامین سرمایه، سرمایه‌گذاری و هلدینگ نیز مجاز به فعالیت در سامانه تدان شدند.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، با تصمیم جدید سازمان بورس تمامی شرکت‌های کارگزاری، سبدگردان، پردازش اطلاعات مالی، تامین سرمایه، سرمایه‌گذاری و هلدینگ نیز مجاز به فعالیت در سامانه تدان شدند.

به این ترتیب محمد عطایی مدیر نظارت بر کارگزاران و راضیه صباغیان سرپرست مدیریت نظارت بر نهادهای مالی سازمان بورس، افزایش دامنه شمول اشخاص مجاز به فعالیت در سامانه تدان را به کلیه نهادهای مالی ابلاغ کردند.

بر این اساس، پیشنهاد معاونت نظارت و نهادهای مالی در خصوص اصلاح بند ۳ صورتجلسه ۲۷ فروردین هیات مدیره سازمان بورس، مطرح و مقرر شد به شرح زیر اصلاح شود:

افزایش دامنه شمول اشخاص مجاز به فعالیت در سامانه تحلیل داده های ناشران (تدان) جهت طرح سوال و ارائه تحلیل موافقت و مقرر شد شرط داشتن مجوز مشاور سرمایه‌گذاری در این خصوص حذف شده و تمامی شرکت‌های کارگزاری، سبدگردان، پردازش اطلاعات مالی، تامین سرمایه، سرمایه‌گذاری و هلدینگ نیز مجاز به فعالیت در این سامانه باشند.

تلگرام اصلی بورس پرس : t.me/boursepressir

انتهای پیام

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.

ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ