کد خبر: ۱۵۵۷۰۳
۸:۵۱ - ۱۳۹۹/۴/۲۵

پتروشیمی بندر امام و ۱۲ شرکت دیگر در قالب یک هلدینگ ملی عرضه می شوند
مدیرعامل فرابورس:

پتروشیمی بندر امام و ۱۲ شرکت دیگر در قالب یک هلدینگ ملی عرضه می شوند

مدیرعامل فرابورس گفت: شرکت‌های سرمایه‌گذار استانی سهام عدالت در بورس و هلدینگ فراگیر ملی سهام عدالت شامل پتروشیمی بندر امام و ۱۲ شرکت دیگر عرضه می‌شوند.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، امیر هامونی به دنیای اقتصاد گفت: شرکت‌های بزرگ مانند پتروشیمی بندر امام از جمله شرکت‌های سرمایه‌پذیری هستند که هنوز در بازار سرمایه پذیرفته نشده‌اند و به همراه ۱۲ شرکت دیگر در قالب یک هلدینگ ملی در فرابورس حضور می‌یابند.

وی تصمیم ۳۰ میلیون ایرانی برای مدیریت غیرمستقیم سهام عدالت را هوشمندانه دانست و افزود: در دو روش مدیریت مستقیم و غیرمستقیم از ۵۰ میلیون سهامدار عدالت تا ۱۶ میلیون نفر یعنی ۳۰ درصد از مشمولان روش مستقیم را انتخاب کرده‌اند و بقیه روش غیر مستقیم را برگزیده‌اند.

هامونی ادامه داد: این آمار نشان می‌دهد مردم با ذکاوت و از روی مطالعه و مشاوره تصمیم درستی برای سهامدار بودن گرفته‌‍‌اند و برآیند درست و عُقلایی را برگزیده‌اند که بسیار خوشحال‌کننده است.

بنابراین گزارش، ۱۳ شرکت از شرکت‌های واگذار شده در چارچوب سهام عدالت، غیربورسی هستند که پس از ایجاد هلدینگ فراگیر ملی به این هلدینگ منتقل می‌شوند و تمام مشمولان سهام عدالت، سهامدار این هلدینگ فراگیر ملی خواهند شد.

تلگرام اصلی بورس پرس : t.me/boursepressir

انتهای پیام

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.

ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ