کد خبر: ۱۵۵۷۲۴
۱۲:۱۷ - ۱۳۹۹/۴/۲۵

"رافزا" با ۲۵۰۰ تومان کشف قیمت شد / سهمیه و نقدینگی / عدم ثبت رکورد جدید

با آغاز فرایند عرضه اولیه ۱۵ درصد از سهام رایان هم افزا به عنوان نهمین عرضه اولیه سال جاری، هر سهم این شرکت ۲۰ میلیارد تومانی ۲۵۰۰ تومان کشف قیمت شد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، با آغاز فرآیند عرضه اولیه 15 درصد از سهام رایان هم افزا به عنوان نهمین عرضه اولیه سال جاری که واگذاری آن برای اولین بار طی دو روز کاری انجام شد در نهایت هر سهم "رافزا" 2500 تومان کشف قیمت شد.

این عرضه شامل 26 میلیون سهم "رافزا" با محدوده قیمتی 2450 تا 2500 تومانی هر سهم و سهمیه 20 سهمی هر فرد حقیقی و حقوقی بود اما مانند همیشه به دلیل استقبال زیاد سرمایه گذاران ، سهمیه هر فرد به 6 سهم کاهش یافت که به نقدینگی حدود 15 هزار تومانی نیاز بود.

همچنین دو درصد از سهام شرکت شامل 4 میلیون سهم متعلق به صندوق های سرمایه گذاری است که روز کاری بعد از عرضه اولیه با قیمت کشف شده 2500 تومانی، تخصیص داده می شود .

به این ترتیب،  4 میلیون و 473 هزار و 785 نفر خریدار "رافزا" شدند تا رکورد تعداد مشارکت کنندگان در عرضه اولیه سرمایه گذاری سیمان تامین با 4 میلیون و 521 هزار و 300 خریدار در 11 تیر پابرجا بماند.

بنابراین گزارش، طی سال جاری سهام 8 شرکت سرمایه گذاری صبا تامین، شستا، پگاه گیلان، لاستیک یزد، پلیمر آریاساسول، سرمایه گذاری پویا، سرمایه گذاری سیمان تامین و لیزینگ پارسیان در 20 و 27 فروردین، 10 و 31 اردیبهشت، 7 خرداد، 4 ، 11 و 18 تیر ماه عرضه اولیه شده و رایان هم افزا نهمین شرکت تازه وارد سال بشمار می رود.

تلگرام اصلی بورس پرس : t.me/boursepressir

انتهای پیام

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.

ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ