کد خبر: ۱۵۵۹۴۶
۱۲:۲۷ - ۱۳۹۹/۴/۳۱

دو پیشنهاد

دو پیشنهاد "تبرک" برای ارتقا نماد و واگذاری سهام به دو زیرمجموعه

هلدینگ تبرک از دو پیشنهاد ارتقا نماد زیرمجموعه فرابورسی و واگذاری ۱۰۰ درصد سهام شرکت سهامی خاص به "غشهداب" خبر داد و با توقف نماد، آماده بازگشایی برای فردا شد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، هلدینگ غذایی تبرک از دو پیشنهاد ارتقا نماد شرکت زیرمجموعه حاضر در بازار پایه به بازار اول یا دوم فرابورس و واگذاری 100 درصد سهام شرکت سهامی خاص به شهداب ناب خراسان خبر داد و با توقف نماد ، آماده بازگشایی برای فردا شد.

براین اساس، "تبرک" اعلام کرد: نظر به وجود شرایط مساعد در شرکت، تولید محصولات استراتژیک خانوار، دارا بودن ساختار مالی شفاف و شرایط پذیرش در بازارهای اول و دوم فرابورس، پیشنهاد می شود درخواست پذیرش و ارتقا نماد "غپونه" به بازار اول یا دوم فرابورس در دستور کار هیات مدیره قرار گیرد.

بنابراین گزارش، شرکت نوش پونه مشهد با سرمایه 64.1 میلیارد تومانی در تابلو زرد بازار پایه فرابورس حضور دارد.

همچنین جلسه هیات مدیره "تبرک" سه شنبه 31 تیر با حضور کلیه اعضاء در محل قانونی شرکت تشکیل شد. با توجه به روابط مستقیم شهداب ناب خراسان با شرکت بهینا فعال در تولید سس کچاپ که مواد اولیه آن محصول "غشهداب" است، پیشنهاد می شود 100 درصد سهام این شرکت به شهداب ناب خراسان بر اساس نظر کارشناسی هیات کارشناسی معرفی شده کانون کارشناسان رسمی دادگستری واگذار شود.

تلگرام اصلی بورس پرس : t.me/boursepressir

انتهای پیام


برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.

ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ