کد خبر: ۱۵۶۱۹۷
۰:۱ - ۱۳۹۹/۵/۷

توصیه نماینده مجلس به سازمان بورس در حفاظت از سرمایه‌های مردم

توصیه نماینده مجلس به سازمان بورس در حفاظت از سرمایه‌های مردم

نماینده مجلس گفت: سازمان بورس از سرمایه‌های مردم مراقبت کند و مردم نیز شرکت ‌های معتبر را برای سرمایه‌گذاری انتخاب کنند تا در آینده متضرر نشوند.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، کاظم موسوی با اشاره به رونق بورس طی ماه‌های اخیر به خانه ملت گفت: از آنجا که مردم سرمایه‌گذاری‌ بسیاری در بورس انجام داده‌اند مسئولان باید مراقب باشند این رونق حبابی نباشد که منجر به از بین رفتن سرمایه‌ها شود.

وی افزود: مردم نباید به سودهای بورس برای طولانی مدت دل بسته و با سبک و سنگین شرایط، شرکت ‌های معتبر را برای سرمایه‌گذاری انتخاب کنند تا در آینده متضرر نشوند.

این نماینده مجلس ادامه داد:  سازمان بورس در راستای صیانت از دارای‌های مردم تلاش بیشتری کند.زیرا از نوسانات اقتصادی بسیار متضرر شده‌اند لذا نباید اجازه داد بیش از این زیان کنند.

موسوی گفت: طی هفته‌های اخیر، روزانه حدود ۱۰۰۰ تا ۱۵۰۰ میلیارد تومان منابع نقدی جذب بازار سرمایه شده که در صورت عدم جذب می توانست اثرات منفی بر حوزه اقتصاد داشته باشد. اگر منابع با واقعیات اقتصادی مبنی بر تشکیل شرکت‌ها، ایجاد فرصت‌های سرمایه‌گذاری و سودآوری همخوانی نداشته باشد تهدیدی جدی خواهد بود.

تلگرام اصلی بورس پرس : t.me/boursepressi

انتهای پیام


برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.

ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ