کد خبر: ۱۵۶۲۶۴
۰:۰ - ۱۳۹۹/۵/۸

تحلیل تکنیکال یک کارگزاری از سهام

تحلیل تکنیکال یک کارگزاری از سهام "ومعادن، افق، شپاکسا"

روند قیمت سهام سه شرکت توسعه معادن و فلزات، فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش و پاکسان از طریق تحلیل تکنیکال یک کارگزاری پیش بینی شد .

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، در حالی چهارمین روز این هفته بازار سهام با بهبود نسبی تقاضا آغاز بکار کرد و  با افزایش عرضه بزرگان و مورد توجه قرارگرفتن تک نمادها در پایان با رشد 7221 واحدی و ماندگاری در کانال یک میلیون و 941 هزار تایی به معاملات روزانه پایان داد که کارگزاری آبان ، تحلیلی تکنیکال از روند قیمت سهام توسعه معادن و فلزات، فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش و پاکسان ارائه کرد.

توسعه‌ معادن‌ و فلزات‌: قیمت در فاز اصلاح قرار گرفته است. هدف این حرکت اصلاحی را می توان در محدوده خط میانی چنگال اندروز و باند پایینی کانال فرضی در نظر داشت که محدوده قیمتی ۱۴۸۰ تومان خواهد بود.

فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش: نوسانات اخیر قیمت را می توان در درون یک کانال صعودی مدل کرد. می توان در محدوده کف کانال( ۶۸۰۰ تومان ) به دنبال فرصت خرید بود و در محدوده سقف کانال از نماد خارج شد. مادامی که قیمت در درون کانال قرار دارد می توان به نوسان گیری ادامه داد.
 

پاکسان‌: قیمت به سقف کانال صعودی فرضی رسیده و متوقف شده است. شکست این محدوده مقاومتی می تواند نشانه شروع یک رالی صعودی جدید در نماد باشد و عدم شکست آن نشانه شروع یک حرکت اصلاحی

انتهای پیام

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.

ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ