کد خبر: ۱۵۶۴۳۹
۱۱:۵۹ - ۱۳۹۹/۵/۱۳

سهامداران بانک دارای صف خرید به مجمع فراخوانده شدند

سهامداران بانک دارای صف خرید به مجمع فراخوانده شدند

بانک حاضر در بازار پایه فرابورس و دارای صف خرید برای تصویب صورت های مالی، زمان برگزاری مجمع عادی بطور فوق العاده را به سهامداران اعلام کرد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، بانک سامان که در جریان معاملات امروز با رشد 5 درصدی قیمت سهام و صف خرید روبرو شده با اتمام سال مالی منتهی به اسفند گذشته، زمان برگزاری مجمع عادی بطور فوق العاده را اعلام کرد.

براین اساس، "سامان" ساعت 10 روز چهارشنبه 29 مرداد در مجموعه فرهنگی ورزشی تلاش واقع در خیابان ولیعصر، نرسیده به چهارراه پارک وی برای تصویب صورت مالی تصمیم گیری می کند.

این مجمع بصورت آنلاین از طریق وب سایت بانک سامان به نشانی www.sb24.ir پخش خواهد شد و برای حفظ سلامتی و رعایت فاصله گذاری اجتماعی در شرایط کرونا الزامی به حضور فیزیکی سهامداران در مجمع نیست. همچنین در راستای رعایت دستورالعمل های ابلاغی ستاد ملی مبارزه با کرونا، صورت‌های مالی و گزارش فعالیت هیات مدیره در مجمع توزیع نخواهد شد لذا از سهامداران درخواست می شود این اطلاعات را از سایت کدال دریافت کنند. با توجه به ابلاغ سازمان بورس برای پیشگیری از شیوع کرونا، امکان پذیرايي از سهامداران نیز وجود ندارد.

تلگرام اصلی بورس پرس : t.me/boursepressir

انتهای پیام


برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.

ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ