کد خبر: ۱۵۶۴۸۵
۱۱:۱۱ - ۱۳۹۹/۵/۱۴

دو سامانه بورس تهران تا سه ماه آینده اجرا می شود / لغو معاملات نوبت دوم
مدیرعامل مدیریت فناوری بورس تهران :

دو سامانه بورس تهران تا سه ماه آینده اجرا می شود / لغو معاملات نوبت دوم

مدیرعامل شرکت مدیریت فناوری بورس تهران گفت: دو زیر ساخت سخت افزاری سامانه معاملاتی بورس تا دو سه ماه آینده انجام و داد وستد سهام برخی شرکت ها در بعدازظهرها لغو خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، روح الله دهقان در خصوص تغییر زیر ساخت سیستم معاملاتی که به گفته مدیرعامل بورس تهران به دلیل افزایش بی سابقه سفارش های خرید و فروش شامل دو سامانه جدا از هم خواهد بود به سنا گفت: پیاده سازی راهکار جدید فنی و تفکیک دو زیر ساخت سخت افزاری سامانه معاملاتی برای افزایش ظرفیت بورس تهران در حال انجام بوده و کاربران متوجه تغییرات نخواهند شد .

وی ادامه داد:به این ترتیب تا دو سه ماه آینده نمادهای شرکت های حاضر در بورس بین این دو زیرساخت تقسیم می شوند و به احتمال زیاد با پیاده سازی این راهکار، انجام معاملات سهام برخی شرکت ها در بعدازظهرها لغو خواهد شد و ساعات معاملات به رویه همیشگی ( 8:30 الی 12:30) باز می گردد.

تلگرام اصلی بورس پرس : t.me/boursepressi

انتهای پیام


برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.

نظرات بینندگان
» ناشناس | ساعت ۹:۱۸ - ۱۳۹۹/۵/۱۵
0
0
پاسخ
همچنان میفرمایید به (احتمال!) زیاد معاملات بعد از ظهر انجام نخواهد شد؟! گویا رویه کردن یک کار غلط برای مسئولان امری طبیعی شده است! رویه غلط معاملات بعد از ظهر باید سریعا برچیده شود، اگر و اما و احتمال هم ندارد، این رویه (غلط) است
ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ