کد خبر: ۱۵۶۴۹۵
۱۳:۸ - ۱۳۹۹/۵/۱۴

آخرین قیمت چند محصول پژو ، سراتو ، مزاد و و استپ وی

آخرین قیمت چند محصول پژو ، سراتو ، مزاد و و استپ وی

آخرین قیمت چند خودرو پرطرفدار نشان می دهد پژو 206 تیپ دو 164 میلیون تومان ، سراتو 530 میلیون تومان و استپ وی 385 میلیون تومان شده است.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس به نقل از تسنیم ، افزایش افسارگسیخته قیمت خودرو این هفته نیز ادامه داشت و حتی در خودروهای داخلی و مونتاژی بیش از سایر محصولات موجود در بازار است. البته افزایش قیمت ها در حالی همچنان ادامه دارد که معاملات خودرو در بازار به صفر رسیده و کمتر خریدار و فروشنده ای حاضر به معامله هستند.

روند کند عرضه خودرو در بازار عاملی شده تا افزایش قیمت ها در انواع خودروهای داخلی مشاهده شود. قرار بود براساس تصمیم سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان با اعلام قیمت های جدید کارخانه بازار فقط مجاز به افزایش 10 درصدی قیمت ها نسبت به کارخانه باشد اما فروشندگان خودرو می گویند این بحث فقط در حد مصاحبه بوده و در عمل هیچ تدبیری برای مدیرتی قیمت ها در بازار خودرو بوجود نیامده همین موضوع باعث شده تا با نوسانات قیمت ارز و کاهش خریدار معاملات به صفر برسد و نمایشگاه داران ترجیح بدهند واحدهای خود را زود تعطیل کرده و به بهانه کرونا راهی خانه شوند.

در حال حاضر مشاهدات بازار نشان می دهد پژو 2008 به حدود 740 میلیون تومان، پژو 206 تیپ دو 164 میلیون تومان، پژو 206 تیپ پنج 199 میلیون تومان و مزدا3 با رقم 820 میلیون تومان قیمت گذاری شده و سراتو نیز در حال حاضر رقم 530 میلیون تومان و استپ وی 385 میلیون تومانی را ثبت کرده است.

تلگرام اصلی بورس پرس : t.me/boursepressir

انتهای پیام


برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.

ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ