کد خبر: ۱۵۶۵۱۵
۰:۱۰ - ۱۳۹۹/۵/۱۵

موافقت با پیشنهاد دو وزارتخانه در استفاده از ابزارهای متنوع مالی در بازار سرمایه
در ستاد هماهنگی اقتصادی دولت و با حضور روحانی رخ داد:

موافقت با پیشنهاد دو وزارتخانه در استفاده از ابزارهای متنوع مالی در بازار سرمایه

پیشنهاد دو وزارتخانه‌ اقتصاد و نفت برای استفاده از ابزارهای متنوع مالی در بازار سرمایه در جلسه ستاد هماهنگی اقتصادی دولت و با حضور رئیس جمهور موافقت شد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، ، حسن روحانی ر نشست ستاد هماهنگی اقتصادی دولت گفت: دولت در مدت بیش از دو سال و نیم اعمال فشار بی‌سابقه و جنگ اقتصادی توانسته با کاهش چشم‌گیر اتکا به درآمد نفت، کشور را مدیریت کرده و علاوه بر تامین مایحتاج ضروری و کالاهای اساسی مورد نیاز مردم، جریان صادرات غیرنفتی را ادامه داده و از تعطیل شدن تولید و تشدید بیکاری جلوگیری کند.

وی افزود: جنگ افروزان اقتصادی و جریان تحریف و تحریم از این توانایی و موفقیت ملت عصبانی بوده و برای القای ناکارآمدی دولت احساس درماندگی کرده و از این‌رو با سوء‌استفاده از طرح مشکلات، تحریف توانایی‌ها و انکار خودکفایی‌های کشاورزی و افزایش تولید در بخش‌های مختلف را در دستور کار خود قرار داده‌اند.

براساس این گزارش، در این جلسه پیشنهاد وزارتخانه‌های اقتصاد و نفت برای استفاده از ابزارهای متنوع مالی مطرح شد و طراحی‌های انجام‌شده برای تسریع در عرضه بیشتر و متنوع‌تر دارایی‌های مازاد دولت به بورس و نوآوری و تنوع‌بخشی به بازار سرمایه و مدیریت منطقی بورس مورد بحث و بررسی قرار گرفت و تصمیم‌های لازم در خصوص هدایت نقدینگی جامعه به بخش مولد اتخاذ شد.

تلگرام اصلی بورس پرس : t.me/boursepressir

انتهای پیام


برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.

نظرات بینندگان
» ناشناس | ساعت ۱۹:۱۳ - ۱۳۹۹/۵/۱۵
0
0
پاسخ
چرا فرابورس گزارش نمی دهد پذیره نویسی صندوق سرمایه گذاری ثروت تمام شده. دیروز و امروز ۱۵ مرداد ۹۹ بروید سایت فرابورس ببینید حتی یک کلمه گفته. بقیه را امروز جمع کرد و چه کار کرد معلوم نیست. عدم شفافیت بیداد می کند
ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ