کد خبر: ۱۵۶۵۱۸
۰:۰ - ۱۳۹۹/۵/۱۵

ادعاهای داماد وزیر پیشین صنعت بعد از فرار از ایران

ادعاهای داماد وزیر پیشین صنعت بعد از فرار از ایران

داماد وزیر پیشین صنعت و از متهمان پرونده شرکت پتروشیمی بعد از فرار از ایران ، ادعاهایی را مطرح و اعلام کرد با گذرنامه شخصی و کاملا قانونی خارج شده است .

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، علی اشرف ریاحی ضمن رد کردن اظهارات قاضی مسعودی‌مقام به بی‌بی‌سی گفت : بعد از این که در ۹ جلسه دادگاه حضور یافتم به این نتیجه رسیدم "حکم دادگاه از قبل نوشته شده" و تحقیقات مربوط به این پرونده به درستی انجام نشده و حتی به گفته وکلای پرونده، روند اقتصادی را طی نمی‌کند .

وی افزود: ادعای خروج باگذرنامه جعلی کذب محض است و از آنجا که اعضای خانواده‌ سال‌ها مقیم خارج از کشور بودند همیشه با گذرنامه شخصی و کاملا قانونی از ایران خارج شده ام.

بر اساس این گزارش، قاضی مسعودی مقام اعلام کرد: ریاحی علیه غلامرضا نعمت زاده وزیر صنعت سابق و پدر همسر وی مطالبى در راستاى تسویه حساب شبنم نعمت‌زاده دختر دیگر وزیر در بحث دارویى ارائه کرده و مستنداتى ارائه داده که از ناحیه شرکا و معاونان شرکت پتروشیمی بوده و راستى‌ آزمایى شده است.

شبنم نعمت زاده چند ماه پیش توسط دادگاهی که به ریاست قاضی مسعودی مقام برگزار شد به اتهام اخلال در نظام اقتصادی به ۲۰ سال زندان و ۷۴ ضربه شلاق محکوم شد اما همزمان با شیوع گسترده کرونا با مرخصی اعطا شده توسط قوه قضائیه از زندان خارج شد.

تلگرام اصلی بورس پرس : t.me/boursepressir

انتهای پیام


برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.

ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ