کد خبر: ۱۵۶۵۳۶
۱۰:۹ - ۱۳۹۹/۵/۱۵

شناسایی ۴ میلیون جا مانده از دریافت سهام عدالت

شناسایی ۴ میلیون جا مانده از دریافت سهام عدالت

سخنگوی اقتصادی مجلس گفت: افراد جا مانده از دوره قبل و افراد تحت پوشش کمیته امداد و سازمان بهزیستی در مجموع ۴ میلیون نفر می‌شوند که باید به آنها سهام عدالت پرداخت شود.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، مهدی طغیانی به خانه ملت گفت: در جلسه دیروز کمیسیون اقتصادی مجلس مدیران عامل بانک‌های دولتی، خصوصی و نیمه خصوصی مشکلات نظام بانکی در فضای اقتصادی همچون بالا بودن هزینه تسهیلات و بالا بودن هزینه تمام شده تراکنش‌ها در نظام بانکی را مطرح کردند و تاکید داشتند این مشکلات در مجموع هزینه بالای به نظام بانکی وارد می‌کنند.

وی افزود: نمایندگان بر مشکلاتی مانند تعامل میان فعالان حوزه‌های مختلف صنعتی و بانک‌ها تاکید داشتند. در این جلسه معمارنژاد معاون وزیر اقتصاد نیز گزارشی درخصوص وضعیت نظام بانکی، نقش فعلی بانک‌ها در تامین مالی، مانده تسهیلات و مانده سپرده‌ها ارائه کرد.

طغیانی تاکید کرد: افراد جا مانده از دوره قبل و افراد تحت پوشش کمیته امداد و سازمان بهزیستی در مجموع 4 میلیون نفر می‌شوند که باید به آنها نیز سهام عدالت پرداخت شود. مقرر شد بررسی شود چه تعداد جامانده سهام عدالت در 6 دهک اول درآمدی وجود دارد که به آنها نیز سهام عدالت پرداخت شود البته رای‌گیری نهایی در این رابطه به جلسه بعدی موکول شد.

تلگرام اصلی بورس پرس : t.me/boursepressir

انتهای پیام


برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.

ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ