کد خبر: ۱۵۶۵۵۴
۰:۰ - ۱۳۹۹/۵/۱۶

امکانات متنوع ره‌آورد ۳۶۵ با بخشی جذاب برای معامله گران بورس

امکانات متنوع ره‌آورد ۳۶۵ با بخشی جذاب برای معامله گران بورس

وب‌سایت ره‌آورد ۳۶۵ به عنوان اصلی‌ترین مرجع اطلاعات بورس و فرابورس با ارائه امکانات متنوع اطلاعاتی، تحلیلی و آموزشی و بخش جذاب گفت و گو هر آنچه که یک معامله‌گر نیاز دارد در اختیار می گذارد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، سال ها است که وب‌سایت ره‌آورد 365 به‌عنوان یکی از مهمترین مراجع اطلاعات بازارهای سرمایه مطرح است. این وب‌سایت هم‌اکنون با بیش از 400 هزار کاربر فعال روزانه اصلی‌ترین مرجع اطلاعات بورس و فرابورس  شناخته می‌شود.

تا چند سال پیش اگر کسی می‌گفت در سال 99، پانزده میلیون نفر در ایران معامله‌گر فعال بورس خواهند بود و 49 میلیون نفر هم با ثبت‌نام در سهام عدالت کد بورسی خواهند گرفت، احتمالاً غیرممکن بود این حرف را بپذیریم ولی امروز این اتفاق افتاده و پیش‌بینی می‌شود روند ورود افراد و به‌تبع آن سرمایه‌های جدید به بازار سرمایه همچنان ادامه پیدا کند.

صد البته این موضوع پشتوانه‌ای برای رونق بورس خواهد بود ولی نباید این حقیقت را از نظر دور داشت که حتی در بازار مثبت و پررونق هم آنچه سودآوری معاملات را تضمین می‌کند، اطلاعات صحیح، علم معامله‌گری و شناخت بازار است.

یکی از مشکلاتی که اخیراً پیش آمده آن است در شرایط حال حاضر که افراد زیادی با اطلاعات کم به این بازار وارد شده‌اند، کانال‌ها و منابع مختلفی برای دادن اطلاعات به مردم هم بوجود آمده‌اند که خیلی از آنها علم و آگاهی کافی برای راهنمایی دیگران را ندارند. تلخ‌تر آنکه بسیاری از آنها قصدی جز سوء استفاده یا حداقل جلب‌‌توجه مخاطبین ندارند. این افراد با انتشار اطلاعات نادرست و تحلیل‌های غلط نه‌تنها به بورس و سرمایه‌گذاران کمکی نمی‌کنند بلکه ممکن است موجب به باد رفتن دارایی افراد شوند.

در چنین شرایطی و در این هجوم اطلاعات از همه‌سو که تشخیص درست و نادرستی بسیار دشوار است، داشتن یک مرجع معتبر برای کسب اطلاعات از نان شب برای یک معمله‌گر مهم‌تر می‌شود!

یکی از مراجع معتبری که سال ها است در زمینه بورس اطلاعات دست اول را در اختیار مخاطبین قرار می‌دهد وب‌سایت ره‌آورد 365 است. این وب‌سایت بیش از دو دهه سابقه فعالیت دارد و به‌جرأت می‌توان گفت هرآنچه که یک معامله‌گر بازار سرمایه نیاز دارد را در اختیار می‌گذارد. داشتن بخش‌های متنوع اطلاعاتی، تحلیلی و آموزشی، ره‌آورد را به مرجع اول اطلاعات بورس و فرابورس تبدیل کرده است.

در کنار همه امکاناتی که این سایت در اختیار کاربران می‌گذارد، یک بخش جذاب به نام گفتگو دارد که در آن افراد در مورد سهم‌های مختلف تحلیل‌ها را ارائه می‌دهند و به تبادل‌نظر می‌پردازند. به این ترتیب هر کاربری می‌تواند با توجه به تحلیل‌های مختلف در مورد یک سهم به دیدگاه درستی در ارتباط با آن برسد.

استفاده از این سایت‌های معتبر به سرمایه‌گذاران بورس کمک می‌کند تا با داشتن اطلاعات درست بتوانند معاملات سودآورتری را در این بازار انجام دهند.

تلگرام اصلی بورس پرس : t.me/boursepressir

انتهای پیام


برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.

ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ