کد خبر: ۱۵۶۵۶۵
۰:۰ - ۱۳۹۹/۵/۱۶

اثر خنثی محاسبه تعدیل ۶۳.۸ میلیاردی در قرارداد USO۱ و USO۲

اثر خنثی محاسبه تعدیل ۶۳.۸ میلیاردی در قرارداد USO۱ و USO۲ "های وب"

داده گستر عصر نوین از محاسبه ۶۳.۸ میلیارد تومان تعدیل در صورت وضعیت های قرارداد USO۱ و USO۲ بدون آثار هزینه ای برای شرکت خبر داد و با توقف نماد، آماده بازگشایی برای یکشنبه شد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، شرکت داده گستر عصر نوین از محاسبه مبالغ قطعی تعدیل صورت وضعیت های قرارداد USO1 و USO2 خبر داد و با توقف نماد، آماده بازگشایی برای یکشنبه شد. 

براین اساس، "های وب" اعلام کرد: از بابت صورت وضعیت های تایید شده قرارداد uso1 مربوط به سال های 96 الی 98 مبلغ 36.2 میلیارد تومان تعدیل بصورت قطعی محاسبه شده است.

از بابت صورت وضعیت های تایید شده قرارداد uso2 و الحاقات مربوط به سال های 96 الی 98 مبلغ 27.5 میلیارد تومان تعدیل بصورت قطعی محاسبه شده است.

مبالغ تعدیل تایید شده در بند های 1 و 2 مجموعا به میزان 63.8 میلیارد تومان است که برای شرکت هیچ گونه آثار هزینه ای ندارد. ضمناً تعدیل سال 99 متعاقباً محاسبه و اعلام می شود.

برای صورت وضعیت های قرارداد uso 3 در حال حاضر تعدیلی محاسبه نشده و پس از نهایی شدن و اعلام آن توسط کارفرما، مراتب از طریق کدال به اطلاع سهامداران خواهد رسید.   

اعلام مبالغ قطعی تعدیل صورت وضعیت های قرارداد USO1 و USO2 به انضمام الحاقات آن از بابت بخشنامه بررسی نحوه آثار ناشی از افزایش نرخ ارز در پیمان های ریالی فاقد تعدیل سازمان برنامه و بودجه است.  

تلگرام اصلی بورس پرس : t.me/boursepressir

انتهای پیام


برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.

ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ