کد خبر: ۱۵۶۵۶۹
۰:۰ - ۱۳۹۹/۵/۱۶

معاملات مشکوک دو بانک، یک پتروشیمی، اولین رکورد دار افزایش سرمایه +۱۱ نماد
در روز بازگشت شاخص به کانال ۲ میلیون واحدی رخ داد:

معاملات مشکوک دو بانک، یک پتروشیمی، اولین رکورد دار افزایش سرمایه +۱۱ نماد

در روز بازگشت شاخص به کانال ۲ میلیون واحدی، دو بانک، یک پتروشیمی، اولین رکورد دار افزایش سرمایه به همراه ۱۱ نماد دیگر، مشمول معاملات مشکوک شدند.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، در جریان معاملات آخرین روز کاری هفته، بازار سهام با تقاضایی بهتر نسبت به روز گذشته آغاز به کار کرد به طوری که در نهایت نماگر بازار با اثر پذیری 6371 تا 1861 واحدی از نمادهای شستا، هلدینگ پتروشیمی خلیج فارس، ملی مس، تاپیکو، سرمایه گذاری غدیر، کشتیرانی ایران و گسترش نفت و گاز پارسیان با رشد 39 هزار و 142 واحدی روبرو و در کانال دو میلیون و 34 هزار تایی ماندگار شد.

به این ترتیب، بیش از 19.5 هزار میلیارد تومان در بورس و 7.4 هزار میلیارد تومان در فرابورس دست به دست شد و بیشترین حجم معاملات به ایران خودرو با داد و ستد بیش از 1.4 میلیارد سهم و بانک صادرات، ذوب آهن، گسترش سرمایه گذاری ایران خودرو به همراه بانک اقتصاد نوین با تقاضای 563، 501، 428 و 408 میلیون سهمی تعلق گرفت.

در این میان اطلاعات پردازش اطلاعات مالی مبنا نشان داد 15 شرکت با داد و ستد 8 تا سه برابری نسبت به میانگین یک ماهه در زمره معاملات مشکوک قرار گرفته اند.

در صدر این فهرست، بانک رسالت حاضر در تابلو نارنجی بازار پایه فرابورس با رشد اندک قیمت سهام و صف خرید، شاهد داد و ستد 400 هزار سهمی شد.

در ادامه هم شرکت های توسعه بین المللی پدیده شاندیز، سرمایه گذاری شاهد، نفت سپاهان، پتروشیمی مارون، فیبر ایران، فارسیت اهواز، سرمایه گذاری توسعه و عمران اردبیل، بانک‌خاورمیانه، خوراک دام پارس، کیمیدارو، آبادگران ایران کیش، معدنی دماوند، کارخانجات مخابراتی ایران (اولین رکورد دار افزایش سرمایه از محل تجدید ارزیابی با 2183 درصد) و سرمایه گذاری ساختمانی اعتماد گستر مشمول معاملات مشکوک امروز شدند.

حضور دو بانک، یک پتروشیمی، اولین رکورد دار افزایش سرمایه، سه شرکت سرمایه گذاری به همراه 8 شرکت بورسی و فرابورسی از جمله نکات جالب این فهرست بود.

برای مشاهده اطلاعات دیگر مانند گزارش وقایع بازار ، بازدهی ماهانه سهام و صنایع و... می توان به rahavard365.com مراجعه کرد.

انتهای پیام


برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.

نظرات بینندگان
» علیزاده | ساعت ۲۳:۲۸ - ۱۳۹۹/۵/۱۶
0
0
پاسخ
چراصندوق ذخیره فرهنگیان و بانک سرمایه که معلمان دلسوز در آنها سرمایه گذاری کردند وارد بورس نمیشود.به امید روزی که شفاف سازی در این دو صورت گیرد.
ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ