کد خبر: ۱۵۶۵۷۴
۱۶:۵۵ - ۱۳۹۹/۵/۱۷

جایزه ۱۰ میلیون دلاری واشنگتن برای القای دخالت ایران و روسیه در انتخابات آمریکا

جایزه ۱۰ میلیون دلاری واشنگتن برای القای دخالت ایران و روسیه در انتخابات آمریکا

رسانه انگلیسی از راهکار جدید واشنگتن برای القای احتمال دخالت ایران و روسیه در انتخابات ریاست‌ جمهوری آمریکا با وعده جایزه ۱۰ میلیون دلاری خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، رویترز از قول برخی کاربران در فضای مجازی اعلام کرد: برای برخی شهروندان ایرانی و روسی پیامک‌هایی با موضوع دریافت جایزه 10 میلیون دلاری از آمریکا در صورت ارائه اطلاعاتی درباره دخالت در انتخابات ریاست‌جمهوری نوامبر ارسال شده و عکس‌های آن در فضای مجازی منتشر شده‌ است.

بر اساس این گزارش، مقامات آمریکا طی ماه‌های گذشته ایران، روسیه و چین را به تلاش برای دخالت در انتخابات ریاست‌جمهوری 2020 آمریکا که ماه نوامبر برگزار می‌شود متهم کرده‌اند.

به گفته کارشناسان با توجه به اینکه در ساختار سیاسی آمریکا به ندرت بر سر مسئله‌ای غیر از ضدیت با ایران اتفاق نظر کامل وجود دارد برای تهران اساساً اینکه ساکن کاخ سفید یک سیاستمدار دموکرات یا جمهوری‌ خواه باشد تفاوتی ایجاد نمی‌کند که دخالت در انتخابات مفهومی داشته باشد.

حزب جمهوری‌خواه و دموکرات از سال‌های پس از انقلاب بر سر هر موضوعی که اختلاف داشته‌اند کاملاً به این درک رسیده‌اند که آشتی با ایران جز از طریق حل این تضاد و تعارض بنیادین امکان‌پذیر نخواهد بود. 

تلگرام اصلی بورس پرس : t.me/boursepressir

انتهای پیام


برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.

ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ