کد خبر: ۱۵۶۵۸۶
۰:۰ - ۱۳۹۹/۵/۱۹

توضیح دومین رکورد دار افزایش سرمایه درباره نوسانات اخیر قیمت سهام

توضیح دومین رکورد دار افزایش سرمایه درباره نوسانات اخیر قیمت سهام

زیرمجموعه هلدینگ غذایی زر و دومین رکورد دار افزایش سرمایه بشمار می رود اعلام کرد: نوسانات اخیر قیمت سهام ناشی از تغییر شرایط مالی و سودآوری نیست.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، شرکت گلوکوزان که زیرمجموعه هلدینگ غذایی زر بشمار می رود با ارائه سه شفاف سازی درباره نوسان قیمت سهام اعلام کرد:  از تاریخ گزارشگری قبلی (صورت های مالی و گزارش تفسیری مدیریت دوره مالی 3، 6، 9 و 12 ماهه منتهی به خرداد 99 ) تا مقطع فعلی تغییر با اهمیتی در وضعیت مالی یا عملکرد رخ نداده است.

با توجه به دو اطلاعیه قبلی در رابطه با نوسانات اخیر در قیمت سهم که با تایید و تاکید سهامدار عمده در سامانه کدال قرار گرفت، مجدداً توسط سهامدار عمده تاکید می شود نوسانات قیمت سهم ناشی از تغییر شرایط مالی و سودآوری نیست.

با توجه به اینکه هرگونه تغییر در ارزش ذاتی سهم سریعاً از طریق کدال جهت اطلاع و بررسی توسط تمامی سهامداران انتشار می یابد، توصیه اکید می شود که سرمایه گذاران برای تصمیم گیری در خصوص انجام معاملات سهام ضمن توجه کامل به اطلاعات افشا شده از تصمیمات هیجانی متکی بر اطلاعات و اخبار غیر مستند که از سوی برخی افراد سودجو انتشار می یابند، بپرهیزند. لذا هرگونه تغییر واقعی در ارزش سهام شرکت در صورت های مالی و سایر گزارشاتی که در سامانه کدال ارائه می شود قابل بررسی و ارزیابی است.

بنابراین گزارش، شرکت گلوکوزان با دریافت مجوز افزایش سرمایه 2953 درصدی از محل تجدید ارزیابی دارایی در 25 دی سال گذشته، دومین رکورد دار افزایش سرمایه از این محل پس از کارخانجات مخابراتی ایران با 2183 درصد در بازار سرمایه ایران محسوب می شود .

تلگرام اصلی بورس پرس : t.me/boursepressir

انتهای پیام


برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.

ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ