کد خبر: ۱۵۶۶۲۶
۱۴:۳۸ - ۱۳۹۹/۵/۱۹

سهام باشگاه تراکتورسازی سال آینده در بورس عرضه اولیه می شود
مالک باشگاه:

سهام باشگاه تراکتورسازی سال آینده در بورس عرضه اولیه می شود

مالک باشگاه تراکتورسازی گفت: سال آینده سهام این باشگاه را وارد بورس خواهیم کرد تا هواداران نیز در آن مشارکت کنند.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس به نقل از ورزش سه، محمد رضا زنوزی مطلق در خصوص برنامه ها برای باشگاه تراکتور در سال های آتی گفت: در سال آینده تراکتور را وارد بورس خواهیم کرد تا هواداران نیز در سهام تیم مشارکت کنند. همچنین قصد داریم اپلیکیشن تراکتور را نیز راه اندازی کنیم. اگر حاشیه ها اجازه بدهد یک تیم در خور شأن هواداران تراکتور خواهیم بست.

وی افزود: یک سری اشتباهات در انتخاب ها داشتم و در درون باشگاه نیز مشکلاتی وجود داشت که در عدم موفقیت تیم نقش داشت و باعث شد به موفقیت نرسد. لذا باید به سمتی برویم که با این افرادی که از داخل باشگاه به تراکتور ضربه می زنند مقابله کنیم و سپس به فکر رقبای بیرونی باشیم که ناجوانمردانه با تیم مقابله می کنند.

زنوزی ادامه داد: با یک سری از رسانه های تهرانی که تعصب خاصی به تیم های پایتخت دارند، دچار مشکل هستیم که جوسازی های شدیدی علیه تیم های شهرستانی از جمله تراکتور دارند که باید این مسائل را حل کنیم تا سال جاری یک تیم خوب و در شأن هوادران بسازیم. زمانی که هوادار چندین ساعت را در گرما و سرما صرف حضور در ورزشگاه می کند و در مقابل امکاناتی را مشاهده نمی کند، طبیعی است دست به پرخاشگری می زند. باید قبول کنید که در این فوتبال به مردم ظلم شده است.

تلگرام اصلی بورس پرس : t.me/boursepressir

انتهای پیام


برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.

ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ