کد خبر: ۱۵۶۶۲۷
۱۶:۲ - ۱۳۹۹/۵/۱۹

اقلام خوراکی از طریق کارت‌های الکترونیکی در اختیار ۷ دهک قرار می‌گیرد
نماینده مجلس:

اقلام خوراکی از طریق کارت‌های الکترونیکی در اختیار ۷ دهک قرار می‌گیرد

رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس از نهایی شدن بررسی طرح یک فوریتی تامین کالاهای اساسی طی هفته جاری خبر داد و گفت: اقلام خوراکی از طریق کارت‌های الکترونیکی در اختیار ۷ دهک قرار می‌گیرد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، حمیدرضا حاجی‌بابایی با اشاره به بررسی جزئیات طرح یک فوریتی تامین کالاهای اساسی به خانه‌ملت گفت: کمیسیون برنامه و بودجه مجلس به مدت دو هفته با حضور مسئولان دستگاه‌های مختلف اجرایی جزئیات این طرح را بررسی کرده و این هفته با اتمام بررسی‌ها جمع‌ بندی نهایی را انجام داده و گزارش آن را به هیات رئیسه مجلس ارائه خواهد کرد.

وی افزود: مجلس باید با توجه به وضعیت کنونی اقتصاد و توزیع نامناسب کالاهای اساسی اقدام عاجلی برای کمک به اقشار متوسط و پایین جامعه انجام دهد. بر این اساس اقلام خوراکی از طریق کارت‌های الکترونیکی که قابل برداشت هم نیستند در اختیار ۷دهک جامعه قرار می‌گیرد.

این نماینده مجلس ادامه داد: هماهنگی میان دولت و مجلس در زمان بررسی جزئیات این طرح، عامل اجرای صحیح و سریع آن خواهد بود. البته ضمانت اجرایی هر مصوبه‌ای هم مشروط به ایستادگی مجلس است.

حاجی‌بابایی گفت: قرار نیست تمام اصلاحات لازم اقتصادی را در این طرح گره بزنیم و باید طوری تصویب و اجرا شود که حداقل تاثیرگذاری بر سایر مولفه‌های اقتصادی داشته و به تنهایی طرحی مفید برای مردم باشد.

تلگرام اصلی بورس پرس : t.me/boursepressi

انتهای پیام


برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.

ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ