کد خبر: ۱۵۶۷۵۰
۰:۴۰ - ۱۳۹۹/۵/۲۲

مصرف برق صنایع بزرگ کشور ۱۱ درصد افزایش یافت
سخنگوی صنعت برق :

مصرف برق صنایع بزرگ کشور ۱۱ درصد افزایش یافت

سخنگوی صنعت برق از افزایش ۱۱ درصدی مصرف برق صنایع بزرگ در سال جاری خبر داد و گفت: انتظار می‌رود برنامه‌های مدیریت بار طی هفته‌های آتی کاهش یابد..

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، مصطفی رجبی مشهدی گفت: افزایش ظرفیت نیروگاهی سرمایه گذاری بالایی نیاز دارد و نباید مسائل را با گران‌ترین روش‌ها حل کنیم. از این رو در قالب برنامه‌های مدیریت بار، سال جاری ۲۹۶ هزار تفاهم‌نامه را عمدتاً با بخش‌های صنعتی، کشاورزی و تجاری برای کاهش مصرف در ساعات اوج بار که ۲۰۰ تا ۳۰۰ ساعت در سال را شامل می‌شود به امضا رساندیم.

وی افزود: خبر خوب رشد مصرف برق بخش‌های تولیدی در سال جهش تولید است که در بخش صنایع بزرگ با ۱۱ درصد و در بخش کشاورزی با ۴ درصد افزایش همراه شده است.

رجبی مشهدی تاکید کرد: ممکن است به دلایلی نادر مانند بروز اتفاقات در شبکه، میزان ساعات همکاری تفاهم‌نامه‌ها افزایش یابد که خوشبختانه در سال جاری هیچ موردی از خاموشی که نیاز باشد از قبل به مشترکان اطلاع دهیم نداشتیم و با همت کارکنان صنعت برق، ارائه خدمات در شرایط گرما و کرونا به خوبی انجام شد. با توجه به کاهش دما انتظار می‌رود برنامه‌های مدیریت بار طی هفته‌های آتی و با توجه به پایداری شبکه سراسری کاهش یابد.

تلگرام اصلی بورس پرس : t.me/boursepressir

انتهای پیام


برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.

ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ