کد خبر: ۱۵۶۷۵۴
۱۶:۴۹ - ۱۳۹۹/۵/۲۱

زمان سفارش گیری عرضه اولیه ۲۰ درصدی
برای فردا:

زمان سفارش گیری عرضه اولیه ۲۰ درصدی "ثبهساز" اعلام شد

زمان سفارش گیری ۲۰ درصد از سهام شرکت بهساز کاشانه تهران برای فردا ساعت ۷:۳۰ تا ۱۱ اعلام شد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، طبق اعلام قبلی فردا، 20 درصد از سهام شرکت بهساز کاشانه تهران عرضه اولیه و طی آن 4 میلیارد و 26 میلیون و 157 هزار و 400 سهم( 3 میلیارد و 422 میلیون و 233 هزار و 790 سهم در روز عرضه اولیه و 603 میلیون و 923 هزار و 610 سهم روز بعد عرضه به صندوق های سرمایه گذاری) با محدوده قیمتی 209 تا 220 تومانی و سهمیه 1000 سهمی هر فرد حقیقی و حقوقی واگذار می شود.

در این رابطه مدیر عملیات بازار شرکت بورس زمان سفارش گیری سهام "ثبهساز" را به عنوان شانزدهمین شرکت جدید سال از ساعت 7:30 الی 11 اعلام کرد.

ورود سفارش صرفاً با کد معاملاتی و در دوره زمانی و محدوده قیمتی تعیین شده جهت سفارش امکانپذیر است و ورود سفارش بصورت گروهی مجاز نیست. کلیه مشتریان برخط نیز می‌توانند با توجه به شرایط فوق نسبت به ورود سفارش اقدام کنند.

مدیر عرضه شرکت کارگزاری تدبیرگران فردا (سهامی خاص) و متعهد خرید شرکت تامین سرمایه نوین به میزان 50 درصد سهام قابل عرضه در روز عرضه اولیه است.

تلگرام اصلی بورس پرس : t.me/boursepressir

انتهای پیام


برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.

نظرات بینندگان
» منوچهر | ساعت ۱۸:۵۹ - ۱۳۹۹/۵/۲۲
0
0
پاسخ
کارگذاری آگاه برای من خرید نکرده.هم ثبت سفارش کردم .هم حسابم شارژبوده‌...چرا کسی ب اینگونه نابسامانی اهمیت نمیدهد‌...واقعآ‌چراااااااا؟
ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ