کد خبر: ۱۵۶۷۶۱
۹:۱۰ - ۱۳۹۹/۵/۲۲

عرضه بلوک ۹.۷۷ و ۲ درصدی سهام بازداشتی و توثیقی در بازار پایه
از سوی سپرده گذاری مرکزی اعلام شد:

عرضه بلوک ۹.۷۷ و ۲ درصدی سهام بازداشتی و توثیقی در بازار پایه

شرایط و زمان عرضه دو بلوک ۹.۷۷ و ۲ درصدی پتروشیمی اصفهان و فولاد کاویان توسط شرکت سپرده گذاری مرکزی در بازار پایه فرابورس اعلام شد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، شرایط و زمان عرضه دو بلوک 9.77 و 2 درصدی پتروشیمی اصفهان و فولاد کاویان توسط شرکت سپرده گذاری مرکزی بطور عمده و نقد اعلام شد.

شرایط عرضه بلوک 9.77 درصدی "شصفها"

بلوک 9.77 درصدی شرکت پتروشیمی اصفهان توسط شرکت سپرده گذاری مرکزی بطور عمده و نقد در بازار پایه فرابورس روانه میز فروش می شود.

به این ترتیب، مقرر شده 29 میلیون و 320 هزار و 769 سهم در نماد "شصفها 4" با موضوع فروش اوراق بهادار بازداشتی روز چهارشنبه 29 مرداد از طریق کارگزاری شهر عرضه شود.

در این واگذاری قیمت پایه هر سهم 14851 تومان، قیمت پایه کل 435.4 میلیارد تومان و سپرده حضور در رقابت 43.5 میلیارد تومان تعیین شده است.

کارگزار خریدار باید سپرده حضور در رقابت معادل 10 درصد قیمت پایه کل را بصورت نقدی یا ضمانت نامه بانکی بدون قید و شرط( حداقل 3 ماهه) از مشتری دریافت و حسب مورد به حساب شرکت سپرده گذاری مرکزی واریز یا به شرکت فوق تحویل داده و تاییدیه مربوطه را به معاونت بازارهای خارج از بورس و فرابورس ارائه کند.

شرایط عرضه بلوک 2 درصدی "فوکا"

همچنین بلوک 2 درصدی شرکت فولاد کاویان توسط شرکت سپرده گذاری مرکزی بطور عمده و نقد در بازار پایه فرابورس روانه میز فروش می شود.

به این ترتیب، مقرر شده 120 میلیون سهم در نماد "فوکا 4" با موضوع فروش اوراق بهادار توثیقی روز چهارشنبه 29 مرداد از طریق کارگزاری بانک تجارت عرضه شود.

در این واگذاری قیمت پایه هر سهم 2600 تومان، قیمت پایه کل 312 میلیارد تومان و سپرده حضور در رقابت 31.2 میلیارد تومان تعیین شده است.

تلگرام اصلی بورس پرس : t.me/boursepressir

انتهای پیام


برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.

ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ