کد خبر: ۱۵۶۷۸۱
۱۲:۱۶ - ۱۳۹۹/۵/۲۲

روز قبل از مجمع یک نماد و مهلت آخر دو حق تقدم / بازگشت ۹ نماد/ شرط
در پایان معاملات امروز رخ می دهد:

روز قبل از مجمع یک نماد و مهلت آخر دو حق تقدم / بازگشت ۹ نماد/ شرط "آریا"

در پایان معاملات امروز، نماد سهم بورسی برای مجمع سالانه متوقف می شود و مهلت آخر پذیره نویسی دو حق تقدم است و ۹ نماد هم باز شدند.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، در پایان معاملات امروز، نماد شرکت کالسیمین برای برگزاری مجمع سالانه متوقف می شود و طی آن "فاسمین" یکشنبه هفته آینده برای تصویب صورت های مالی تصمیم گیری می کند.

همچنین امروز دوره پذیره نویسی سهام حق تقدم دو شرکت فرآورده های نسوز ایران و تامین سرمایه امید به اتمام می رسد. "کفرا، امید" با اخذ مجوز افزایش سرمایه 115 و 36 درصدی در مجمع فوق العاده 30 اردیبهشت و 13 خرداد ماه، اقدام به تامین مالی از دو محل سود انباشته و مطالبات سهامداران و آورده نقدی کرده اند.

بنابراین گزارش، در جریان معاملات امروز، "کفرا" با افت 4.9 درصدی قیمت و صف فروش و "امید، فاسمین" با رشد 4.9 و 3.6 درصدی قیمت و صف خرید روبرو شده اند.

همچنین شركت هاي سرمايه گذاري غدير ، نيرو ترانس، آتيه داده پرداز ،بيمه آسيا (با محدوديت نوسان قيمت) و فروسيليس ايران، ، داروسازي جابر ابن حيان، بيمه نوين ، سرمايه گذاري مسکن پرديس و صنعتي و شيميايي رنگين (بدون محدوديت نوسان قيمت ) آماده بازگشایی نماد شدند.

در این میان نماد پليمر آريا ساسول در صورت عدم وقوع ساير شرايط موثر ، بازگشايي خواهد شد و زمان شروع سفارش گيري و حراج ناپيوسته پس از ساعت 12:30 خواهد بود.

تلگرام اصلی بورس پرس : t.me/boursepressir

انتهای پیام


برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.

ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ