کد خبر: ۱۵۷۳۳۴
۱۱:۷ - ۱۳۹۹/۶/۵

عملکرد ۸ ماهه

عملکرد ۸ ماهه "سپ" با بازدهی ۱۳۶ درصدی منتشر شد/ رشد درآمدها

پرداخت الکترونیک سامان کیش با ارائه گزارش عملکرد هشمین ماه سال مالی، ۱.۵ هزار میلیارد تومان درآمد کسب کرد و با رشد ۴۳ درصدی نسبت به مدت مشابه قبل با بازدهی ۱۳۶ درصدی همراه شد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، شرکت پرداخت الکترونیک سامان اقدام به ارائه گزارش عملکرد هشتمین ماه از دوره مالی جدید کرد و در جریان معاملات امروز با رشد 4.9 درصدی قیمت سهام و صف خرید روبرو شد.

براین اساس، "سپ" در دوره یک ماهه از فعالیت اینترنتی، قبوض؛ موبایل و کیوسک، سایر کارمزد پوز، فروش جسم کارت و حق عضویت، ارائه خدمات کارتخوان 223 میلیارد تومان درآمد کسب کرده که نسبت به دوره مشابه گذشته (143.1 میلیارد تومان) 56 درصد رشد داشته است.

این شرکت بورسی در عملکرد 8 ماهه 1500 میلیارد تومان درآمد شناسایی کرده که نسبت به مدت مشابه قبل 43 درصد رشد داشته است. درآمد حاصل از سایر کارمزد POS و ارائه خدمات کارتخوان و بالغ بر 116.3 و 72.8 میلیارد تومان بوده که بیشترین اقلام درآمدی دوره یک ماهه به حساب می آید.

همچنین بررسی بازدهی سهام این شرکت از ابتدای دوره مالی جاری تا 31 مرداد نشان می دهد قیمت هرسهم "سپ" در یک دی ماه 13875 ریال بوده که طی 155 روز کاری به قیمت 32980 ریالی رسیده که حکایت از بازدهی 136.4 درصدی دارد که حدود 8.5 برابر سود بانکی است.

انتهای پیام


برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.

ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ