کد خبر: ۱۵۷۸۵۲
۱۲:۵۳ - ۱۳۹۹/۶/۲۲

پاسخ دو عضو دیگر شورای عالی بورس به ادعای نماینده مجلس

پاسخ دو عضو دیگر شورای عالی بورس به ادعای نماینده مجلس

دو عضو دیگر شورای عالی بورس هم به اظهارات رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس مبنی بر ادعای تخلف در مصوبه جدید این شورا واکنش نشان دادند.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، دو عضو دیگر شورای عالی بورس هم به اظهارات حمیدرضا حاجی بابایی مبنی بر ادعای تخلف در مصوبه اخیر این شورا واکنش نشان دادند.

براین اساس، شاهین چراغی در توییتر اعلام کرد: دو عضو از مجلس ناظر و مصوبات شورای بورس هستند. با توجه به تخصصی بودن مصوبات شورا انتظار می رود قبل از انتشار اطلاعات نادرست درخصوص تصمیم شورا در فضای رسانه‌ای به جهت حفظ حقوق مردم و محمل قانونی مصوبه فوق، حداقل با رئیس شورای بورس مذاکره می شد.

همچنین سعید اسلامی بیدگلی اعلام کرد: رئیس بانک مرکزی به عنوان عضو و دو نماینده مجلس به عنوان ناظر در جریان جلسات شورای عالی بورس هستند. این شورا اختیارات لازم برای اخذ تصمیمات را داشته است. امید می‌رود با همکاری هم بتوانیم به ثبات بازارهای مالی کمک کنیم.

بنابراین گزارش، حمیدرضا حاجی بابایی رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس مصوبه اخیر شورای عالی بورس مبنی بر لغو مواد ۱۶ و۱۷ قانون رفع موانع تولید را تخلف دانسته و گفت: این تصمیم چندین پیامد و اثر نامطلوب در اقتصاد و بازارهای مالی دارد.

تلگرام اصلی بورس پرس : t.me/boursepressir

انتهای پیام


برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.

نظرات بینندگان
» ناشناس | ساعت ۱۳:۳۲ - ۱۳۹۹/۶/۲۲
0
0
پاسخ
آخر زمان شده دکتر معارف وقتی میشه رئیس کمیسیون بودجه دیگه خودت تا ثریا برو
ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ