کد خبر: ۱۵۷۸۵۹
۰:۰ - ۱۳۹۹/۶/۲۳

سود ۲.۷ میلیاردی شرکت کوچک از فروش دو سهم بانکی و بورسی

سود ۲.۷ میلیاردی شرکت کوچک از فروش دو سهم بانکی و بورسی

شرکت کوچک حاضر در بازار پایه فرابورس از کسب سود ۲.۷ میلیارد تومانی فروش سهام بانک اقتصادنوین و سرمایه گذاری ساختمان خبر داد و برای دو روز کاری با توقف نماد روبرو شد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، شرکت توریستی و رفاهی آبادگران که با سرمایه 12.8 میلیارد تومانی در بازار پایه فرابورس حضور دارد از واگذاری 5.1 میلیون سهم بانک اقتصادنوین و بیش از 120 هزار سهم سرمایه گذاری ساختمان ایران و کسب سود 2.7 میلیارد تومانی خبر داد و برای دو روز کاری با توقف نماد روبرو شد.

براین اساس، محمدصالحی یکتا مدیرعامل "گکیش" اعلام کرد: این شرکت اقدام به فروش 5.1 میلیون سهام بانک اقتصادنوین با نماد "ونوین" و 120 هزار و 100 سهم سرمایه گذاری ساختمان ایران با نماد "وساخت" کرده است.

قیمت واگذاری هر سهم "ونوین" 4799 ریال و جمع کل معامله 2.4 میلیارد تومان بوده که با کسر 251.9 میلیون تومان بهای تمام شده بالغ بر 2.1 میلیارد تومان سود واگذاری پس از کسر مخارج انتقال حاصل شده است .

همچنین واگذاری هر سهم "وساخت" 48688 ریال و جمع کل معامله 579.6 میلیون تومان بوده که با کسر 27.2 میلیون تومان بهای تمام شده بالغ بر 552.4 میلیون تومان سود واگذاری پس از کسر مخارج انتقال حاصل شده است.

تلگرام اصلی بورس پرس : t.me/boursepressir

انتهای پیام


برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.

ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ