کد خبر: ۱۵۸۰۲۲
۰:۰ - ۱۳۹۹/۶/۲۶

بورس تهران میزبان ۵ شرکت سرمایه­ گذاری استانی جدید دیگر شد

بورس تهران میزبان ۵ شرکت سرمایه­ گذاری استانی جدید دیگر شد

۵ شرکت سرمایه­ گذاری استان آذربایجان غربی، اردبیل، یزد، بوشهر و کرمانشاه به عنوان نوزده تا بیست و سومین شرکت سرمایه­ گذاری استانی در بازار دوم معاملات بورس تهران درج شدند.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، با موافقت هیات پذیرش، شرکت سرمایه­ گذاری استان آذربایجان غربی از 25 شهریور با نماد "وساغربی" در پلاک 567 و در گروه سرمایه­ گذاری­ ها با سرمایه 15.8 هزار میلیارد تومان به عنوان نوزدهمین شرکت سرمایه­ گذاری استانی در فهرست نرخ ­های بازار دوم بورس تهران درج شد.

همچنین شرکت سرمایه­ گذاری استان اردبیل از 25 شهریور با نماد "وساربیل" در پلاک 568 و در گروه سرمایه­ گذاری­ ها با سرمایه 6.3 هزار میلیارد تومان به عنوان بیستمین شرکت سرمایه­ گذاری استانی در فهرست نرخ­ های بازار دوم بورس تهران درج شد.

شرکت سرمایه­ گذاری استان یزد نیز از 25 شهریور با نماد "وسیزد" به عنوان بیست و یکمین شرکت سرمایه­ گذاری استانی در پلاک 569 و در گروه سرمایه­ گذاری­ ها با سرمایه 5.9 هزار میلیارد تومانی در فهرست نرخ ­های بازار دوم بورس تهران درج شد.

در این میان، شرکت سرمایه­ گذاری استان بوشهر هم از 25 شهریور با نماد "وسبوشهر" به عنوان بیست و دومین شرکت سرمایه­ گذاری استانی در پلاک 570 و در گروه سرمایه­ گذاری­ ها با سرمایه 4.8 هزار میلیارد تومانی در فهرست نرخ­ های بازار دوم بورس تهران درج شد.

شرکت سرمایه­ گذاری استان کرمانشاه هم از 25 شهریور با نماد "وسکرشا" به عنوان بیست و سومین شرکت سرمایه­ گذاری استانی در پلاک 571 و در گروه سرمایه­ گذاری­ ها با سرمایه 8.5 هزار میلیارد تومانی در فهرست نرخ ­های بازار دوم بورس تهران درج شد.

تلگرام اصلی بورس پرس : t.me/boursepressir

انتهای پیام


برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.

ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ