کد خبر: ۱۵۸۰۲۶
۸:۳۳ - ۱۳۹۹/۶/۲۶

بررسی محل صرف منابع فروش سهام شستا در بورس، تعهدات ارزی و ... در مجلس
سخنگوی کمیسیون صنایع خبر داد:

بررسی محل صرف منابع فروش سهام شستا در بورس، تعهدات ارزی و ... در مجلس

سخنگوی کمیسیون صنایع مجلس از بررسی نحوه هزینه‌کرد اعتبارات حاصل از فروش سهام شستا در بورس، تعهدات ارزی آن و کنترل آنلاین ۱۷۲ شرکت زیرمجموعه خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، حجت‌اله فیروزی درخصوص نشست دیروز کمیسیون صنایع و معادن در حضور وزیر تعاون و معاونان وی به خانه ملت گفت:
همسان‌ سازی حقوق بازنشستگان، وضعیت تعاونی‌ها، نحوه هزینه‌کرد اعتبارات حاصل از فروش سهام شستا در بورس، برخی انتصابات سیاسی و غیر تخصصی در شرکت های مربوط به شستا از جمله سوالات و نقطه نظرات نمایندگان در جلسه بود.

وی افزود: گزارشی از بیمه سلامت، وضعیت شستا، صندوق‌های مالی مربوط به وزارتخانه، سازمان بهزیستی، بیمه‌های اجتماعی روستایی نیز توسط شریعتمداری و معاونان وی ارائه شد.

این نماینده مجلس ادامه داد: به گفته شریعتمداری در گذشته قانون جامع رفاه اجتماعی وجود داشت اما به دلیل تصویب قوانین جزیره‌ای در این حوزه، جامعیت قانون جامع رفاه اجتماعی از بین رفت. اگر مجلس حمایت کرده و قوانین این حوزه را اصلاح کند، می توان خدمات بهتری ارائه کرد.

فیروزی تصریح کرد: براساس گفته وزیر تعاون، شستا تعهدات ارزی را انجام داده و به منظور شفاف‌سازی و ابهام‌زدایی 14 سامانه مهم در حوزه شستا راه‌اندازی شده که 172 شرکت زیرمجموعه شستا برخط توسط این سامانه ها قابل کنترل است.

تلگرام اصلی بورس پرس : t.me/boursepressir

انتهای پیام


برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.

ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ