کد خبر: ۱۵۸۱۰۲
۸:۵۸ - ۱۳۹۹/۶/۲۹

دستور به افزایش سرمایه
مدیرعامل ایران‌‌خودرو اعلام کرد:

دستور به افزایش سرمایه "خمهر" از تجدید ارزیابی دارایی ها در دو ماه

مدیرعامل ایران‌‌خودرو از مدیران شرکت بورسی مهرکام پارس خواست طی دو ماه آینده زمینه افزایش سرمایه از تجدید ارزیابی دارایی ها را با هدف خروج از زیان انباشته اقدام کنند.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، فرشاد مقیمی درباره شرکت بورسی و زیانده مهرکام پارس ، مدیران این شرکت را الگوی توسعه‌ای برای سایر شرکت‌های رقیب دانست و گفت: ظرفیت‌های مهرکام پارس، امکان توسعه هر چه بیشتر آن را فراهم کرده و باید در این زمینه همچنان پیشرو باشد.

وی با تاکید بر سرمایه‌گذاری در طرح‌های توسعه‌ای "خمهر" ادامه داد: در آینده بازار محصولات این شرکت از نظر تنوع و کیفیت به ویژه در خارج از محدوده ایران خودرو، توسعه قابل توجهی خواهد یافت و باید زمینه خروج از ماده ۱۴۱ قانون تجارت و اصلاح ساختار مالی از طریق تجدید ارزیابی دارایی‌ها و افزایش سرمایه اقدام و حداکثر دو ماه تمام تشریفات برای برگزاری مجمع فوق العاده برگزار شود.

مقیمی هدف از راه‌اندازی سایت‌های مهرکام پارس در خراسان و کرمانشاه را کاهش هزینه‌های لجستیک خواند و‌ افزود: با برنامه‌ریزی دقیق در این زمینه ، اهداف پیش‌بینی‌شده در موعد مقرر محقق و پروژه‌های توسعه‌ای اولویت دار هر چه زودتر شروع شود.ایران خودرو نیز از ظرفیت‌های نهفته موجود در این شرکت پشتیبانی خواهد کرد.

تلگرام اصلی بورس پرس : t.me/boursepressi

انتهای پیام


 


برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.

ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ