کد خبر: ۱۵۸۱۰۷
۹:۴۵ - ۱۳۹۹/۶/۲۹

کیف پول آپ با کاربرهایی بیش از جمعیت کانادا

کیف پول آپ با کاربرهایی بیش از جمعیت کانادا

۴۰ میلیون ایرانی از خدمات کیف پول الکترونیک آپ استفاده می‌کنند که رقمی بیش از جمعیت ۳۸ میلیونی کانادا است.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، کیف پول الکترونیک آپ با هدف راحتی هموطنان هنگام پرداخت‌های خرد در دسترس تمامی کاربران این اپلیکیشن قرار دارد و حتی بسیار پیش‌تر از شیوع کووید19 توانسته‌ بود مردم را از ورود چندباره رمزهای بانکی، پویا و کدهای امنیتی در ساعات مختلف شبانه روز، بی‌نیاز کند.

این کیف پول مدتی‌ است با اپلیکیشن‌های پرمخاطب همچون اسنپ و اسنپ فود هم یکپارچه شده و هر کاربری که نیاز به پرداخت برای خدماتی مانند حمل‌ و‌ نقل، رستوران، کافه، جابجایی کالا، مشورت پزشکی آنلاین و خرید سوپرماکتی دارد، می‌تواند بدون مشقت‌های وارد کردن رمز و کد امنیتی به سادگی و با فشردن فقط یک دکمه، عبارت مهم تراکنش موفق دریافت کند، عبارتی که با وجود ظاهر ساده گاهی زمان بسیاری از همه در تاکسی، رستوران یا حین انجام وظایف کاری در محل کار می‌گیرد.

بر اساس این گزارش، بانک مرکزی نیز چندی پیش نظر به توسعه فضای کسب‌ و کار و شناسایی نیازهای جدید در حوزه پرداخت، الزامات ضروری فعالیت نهادهای جدید مؤسسات اعتباری و راهبران کیف پول الکترونیک را منتشر کرد که این موضوع گواهی‌ است بر اهمیت خدمات کیف پول در توسعه پرداخت الکترونیک.

کاربران  آپ در پایین صفحه نخست اپلیکیشن، سمت چپ با لمس گزینه کیف پول می توانند از خدمات متنوع و کاربردی آن استفاده کنند. در عین حال با تاکید پزشکان در سرتاسر جهان به عدم استفاده از پول نقد، استفاده از خدمات کیف پول الکترونیک همزمان با ساده‌سازی فرمول‌های تعریف‌شده پرداخت بصورت قانونی، راهکاری مناسب برای قطع زنجیره انتقال در امور بانکی است.

تلگرام اصلی بورس پرس : t.me/boursepressir

انتهای پیام 


برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.

ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ