کد خبر: ۱۵۸۱۲۴
۰:۰ - ۱۳۹۹/۶/۳۰

توضیح سهم بازار پایه ای درباره سود فروش تیرآهن و میلگرد و برآورد سه ماهه

توضیح سهم بازار پایه ای درباره سود فروش تیرآهن و میلگرد و برآورد سه ماهه

شرکت حاضر در بازار پایه از خرید محصولات مختلف تیرآهن و میلگرد، سود حاصل و برآورد تحقق سود فروش مابقی محصولات در سه ماهه سوم سال خبر داد و برای دو روز کاری با توقف نماد روبرو شد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، شرکت آهن و فولاد میلاد از خرید محصولات مختلف تیرآهن و میلگرد، سود بخشی از آن و برآورد تحقق سود فروش مابقی محصولات خبر داد و برای دو روز کاری با توقف نماد روبرو شد.

براین اساس، محمد حسین دیده ور مدیرعامل "بمیلا" در خصوص عملکرد درآمدی اعلام کرد: شرکت در راستای فعالیت ها در ماه های اخیر اقدام به خرید محصولات مختلف تیرآهن و میلگرد با بهای تمام شده مناسب کرده که کل محصولات آماده برای فروش تا ۲۵ شهریور بالغ بر ۴۵۳۳ تن تیر آهن با بهای تمام شده ۳۶.۹ میلیارد تومان و ۳۵۴۱ تن میلگرد با بهای تمام شده ۲۸.۷ میلیارد تومان بوده است.

شرکت تا تاریخ فوق بخشی از این محصولات را با بهای تمام شده ۲۲.۶ میلیارد تومان به مبلغ ۲۴.۵ میلیارد تومان به فروش رسانده که سود حاصل از آن بالغ بر ۱.۹ میلیارد تومان بوده است.

شرکت در سه ماهه سوم سال جاری برنامه فروش باقی مانده محصولات به میزان ۲۸۸۱ تن تیر آهن با بهای تمام شده ۲۴.۸ میلیارد تومان و ۲۲۴۲ تن میلگرد با بهای تمام شده ۱۸.۲ میلیارد تومان را دارد که حاشیه فروش ۵۵ درصدی با تحقق سودی بالغ بر ۲۳.۵ میلیارد تومان، برآورد شده است.

تلگرام اصلی بورس پرس : t.me/boursepressir

انتهای پیام


برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.

ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ