کد خبر: ۱۵۸۱۳۵
۱۶:۵۰ - ۱۳۹۹/۶/۲۹

معاملات مشکوک یک بانک، بورس کالا، دوقلوی معدنی، دو سهم جدید + ۹ نماد
در روز افت ۴۵۸۹ واحدی شاخص رقم خورد:

معاملات مشکوک یک بانک، بورس کالا، دوقلوی معدنی، دو سهم جدید + ۹ نماد

در روز افت ۴۵۸۹ واحدی شاخص، یک بانک، بورس کالا، دوقلوی معدنی، دو سهم تازه وارد به همراه ۹ نماد دیگر، مشمول معاملات مشکوک شدند.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، در جریان معاملات اولین روز کاری هفته، بازار سهام با فشار نسبی عرضه آغاز به کار کرد به طوری که با اثر بازگشایی پالایشی ها در نهایت نماگر بازار با افت 4589 واحدی و عقب نشینی به کانال یک میلیون و 699 هزار تایی به معاملات روزانه پایان داد.

به این ترتیب، بیش از 13.2 و 4.4 هزار میلیارد تومان در بورس و فرابورس دست به دست شد و بیشترین حجم معاملات به بانک صادرات، بانک تجارت و ایران خودرو با داد و ستد بیش از 1.5، 1.2 و 1.1 میلیارد سهم و سایپا به همراه بانک ملت با تقاضای 834 و 725 میلیون سهمی تعلق گرفت.

در این میان بررسی اطلاعات پردازش اطلاعات مالی مبنا نشان داد 15 شرکت با داد و ستد 6 تا سه برابری نسبت به میانگین یک ماهه در زمره معاملات مشکوک قرار گرفته اند.

در صدر این فهرست، شرکت رادیاتور ایران حاضر در بازار دوم بورس با رشد 4.1 درصدی قیمت سهام، شاهد داد و ستد 8.8 میلیون سهمی شد.

در ادامه هم شرکت های بانک گردشگری، ساختمان اصفهان، احیاء سپاهان، پلیمر آریا ساسول، بورس کالا، گل گهر، ریشمک، عمران و سازندگی قزوین، چادرملو، فولاد امیرکبیر کاشان، رایان هم افزا، صنعتی مینو، سرمایه گذاری ارس صبا و سیمان خوزستان مشمول معاملات مشکوک امروز شدند.

حضور بانک گردشگری، بورس کالا، دو قلوی معدنی، دو سهم تازه وارد به همراه 9 شرکت بورسی و فرابورسی از جمله نکات جالب این فهرست بود.

برای مشاهده اطلاعات دیگر مانند گزارش وقایع بازار ، بازدهی ماهانه سهام و صنایع و... می توان به rahavard365.com مراجعه کرد.

تلگرام اصلی بورس پرس : t.me/boursepressir

انتهای پیام


برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.

ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ