کد خبر: ۱۵۸۱۷۸
۰:۰ - ۱۳۹۹/۶/۳۱

ششمین تامین سرمایه آماده عرضه اولیه اطلاعات عملکرد ۱۲ ماهه داد

ششمین تامین سرمایه آماده عرضه اولیه اطلاعات عملکرد ۱۲ ماهه داد

تامین سرمایه تمدن که به تازگی در بازار دوم معاملات بورس تهران درج شده تا آماده عرضه اولیه ۱۵ درصدی سهام باشد، اقدام به انتشار گزارش عملکرد ۱۲ ماهه منتهی به آذر ۹۶ کرد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، تامین سرمایه تمدن که به تازگی در بازار دوم معاملات بورس تهران درج شده تا آماده عرضه اولیه 15 درصدی سهام باشد، اقدام به انتشار گزارش عملکرد 12 ماهه منتهی به آذر 96 کرد.

براین اساس، این شرکت در این مدت 111.9 میلیارد تومان درآمد عملیاتی، 274.8 میلیارد تومان سود خالص و 743 ریال سود برای هر سهم محقق کرده که به ترتیب نسبت به دوره مشابه قبل با رشد 32 و 59 درصدی و افت یک درصدی روبرو بوده است.

بنابراین گزارش، عملکرد 12 ماهه منتهی به آذر 96 را می توان اینجا مشاهده کرد.

سرمایه اولیه شرکت در بدو تاسیس 100 میلیارد تومان بوده که طی هشت مرحله افزایش سرمایه به 550 میلیارد تومان رسیده است. شرکت در نظر دارد در سال جاری سرمایه را از محل سود انباشته به 800 میلیارد تومان برساند.

بانک شهر با 30 درصد سهم، بانک توسعه صادرات با 25 درصد، گروه راهبران اقتصادی آرمان با 23 درصد، سرمایه گذاری شهر آتیه با 10 درصد، سرمایه گذاری آتیه اندیشان مس 9 درصد، موسسه تامین آتیه رفاه کارکنان بانک توسعه صادرات 2 درصد و شرکت راهبران هدف آرمان با یک درصد در ترکیب سهامداری این شرکت حضور دارند.

تلگرام اصلی بورس پرس : t.me/boursepressir

انتهای پیام

 


برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.

ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ