کد خبر: ۱۵۸۲۰۷
۱۲:۶ - ۱۳۹۹/۶/۳۱

هشدار سپرده‌گذاری مرکزی به مشاوره‌ جعلی سهام عدالت

هشدار سپرده‌گذاری مرکزی به مشاوره‌ جعلی سهام عدالت

سپرده‌گذاری مرکزی با هشدار به تبلیغات جعلی افراد سودجو مبنی بر ارائه خدمات مشاوره‌ تلفنی به مشمولین سهام عدالت، شماره مرکز تماس و آدرس کلیه موارد مرتبط با سهامداران را اعلام کرد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، شرکت سپرده‌گذاری مرکزی با صدور اطلاعیه‌ای اعلام کرد: متاسفانه برخی افراد سودجو با تبلیغات فراوان و با بهانه ارائه خدمات به سهامداران عدالت، اقدام به مشاوره تلفنی کرده اند.

در این ترفند جدید، شماره تلفنی به سهامداران عدالت پیامک می شود تا آنها را جهت کسب مشاوره و مدیریت سهام به تماس با این شماره ها ترغیب کنند اما هزینه سنگینی متوجه سهامداران می شود.

شماره مرکز تماس این شرکت جهت کلیه موارد مرتبط با سهامداران از جمله سهامداران عدالت، درگاه ذی نفعان بازار سرمایه و … شماره سراسری 1569 است. همچنین سهامداران سهام عدالت می توانند جهت مشاهده سبد سهام عدالت و ارزش آن به سامانه sahamedalat.ir و برای کلیه سهام در صورت ثبت نام در سجام به سامانه ddn.csdiran.com مراجعه کنند.

سایر شماره تماس ها و آدرس های اینترنتی اعلامی از طریق پیامک، وب سایت ها و شبکه های اجتماعی در خصوص مشاهده سبد سهام و ارزش آن متعلق به شرکت سپرده گذاری مرکزی نیست و کاربران ممکن است در تماس با این شماره ها متحمل هزینه های سنگین شوند.

همچنین سهامداران عدالتی که در خصوص نحوه فروش و یا آخرین وضعیت سفارش فروش سوال یا ابهامی دارند، می توانند با شماره 1569 تماس بگیرند و مشکلات و سوالات را با کارشناسان مرکز تماس دینفعان بازار سرمایه مطرح کنند.

تلگرام اصلی بورس پرس : t.me/boursepressir

انتهای پیام


برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.

ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ