کد خبر: ۱۵۸۳۸۴
۱۱:۴۸ - ۱۳۹۹/۷/۵

ادعای عجیب درباره مذاکرات محرمانه ایران و امریکا و حضور ترامپ در تهران
روزنامه کویتی گزارش داد:

ادعای عجیب درباره مذاکرات محرمانه ایران و امریکا و حضور ترامپ در تهران

روزنامه کویتی الجریده مدعی شد ایران و دولت ترامپ در عمان در حال مذاکرات محرمانه بر روی طرح پیشنهادی آمریکا هستند و ترامپ راهی تهران خواهد شد!!!

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، روزنامه کویتی الجریده ادعا کرد ایران و دولت ترامپ در عمان در حال مذاکرات محرمانه هستند. در این مذاکرات، دولت آمریکا طرح پیشنهادی برای همکاری و پایان دادن به همه اختلافات دو کشور ارائه کرده است.

همچنین در این مذاکرات از طرف ایران، دولت مشارکت ندارد. در چارچوب این مذاکرات، ترامپ برای سفر به تهران، امضای توافقنامه میان دو کشور با رهبر عالی ایران و تضمین برداشتن تحریم ها اعلام آمادگی کرده است. با این حال سازمان اطلاعاتی آمریکا به ترامپ توصیه کرده منتطر دولت اصولگرا در ایران باشد تا تعهدات را اجرا کند و بر دولت روحانی تکیه نکند.

تاکنون هیچ مقام ایرانی، آمریکایی یا عمانی در این باره اظهارنظر نکرده اند. ترامپ قبل از این گفته بود در صورت پیروزی در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا، در مدت یک ماه یا یک هفته با طرف ایرانی به توافق خواهد رسید.

قبل از این هم ایران و آمریکا در اواخر دولت محمود احمدی نژاد بصورت محرمانه در عمان مذاکره داشتند که در دولت روحانی نیز ادامه یافت و به برجام منتهی شد.

تلگرام اصلی بورس پرس : t.me/boursepressir

انتهای پیام


برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.

ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ