کد خبر: ۱۵۹۲۱۸
۰:۰ - ۱۳۹۹/۷/۲۷

فروش سهام شرکت‌های سرمایه‌گذاری استانی عدالت از ماه آینده
بعد از پذیرش در بورس رخ می دهد:

فروش سهام شرکت‌های سرمایه‌گذاری استانی عدالت از ماه آینده

سخنگوی شرکت‌های سرمایه‌گذاری استانی سهام عدالت وعده داد تمام شرکت‌های سرمایه‌گذاری استانی تا ماه آینده در بورس پذیرش و زمینه فروش سهام فراهم می شود.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، اکبر حیدری با بیان اینکه از زمان آزادسازی سهام عدالت بارها به دارندگان تاکید شده به دلیل ارزنده بودن از فروش خودداری کنند، گفت: تا یک ماه آینده همه شرکت‌های سرمایه‌گذاری سهام عدالت در بورس پذیرفته می‌شوند و انتخاب کنندگان روش غیرمستقیم می‌توانند اقدام به فروش کنند.

وی ادامه داد: در روش مدیریت غیرمستقیم سهام عدالت، مالکان باید برای فروش توسط همان شرکت سرمایه گذاری در استان اقدام کنند که تاکنون بیش از 27 شرکت ، اقدام به برگزاری مجمع فوق العاده برای افزایش سرمایه کرده و منتظر تائید نهایی هستند. سرمایه گذاری استان تهران هم طبق مصوبه شورای عالی بورس از سرمایه گذاری استانی البرز تفکیک و جداگانه پذیرش و مجمع افزایش سرمایه 4 شرکت این هفته برگزار می شود.

حیدری افزود: تنها سه میلیون از از 19 میلیون سهامدار سهام عدالت که روش مستقیم را انتخاب کرده اند، اقدام به فروش سهام‌ کرده اند و با پذیرش در بورس سرمایه گذاری استان خراسان جنوبی ، مالکان شرکت اقدام به فروش سهام نکردند.

تلگرام اصلی بورس پرس : t.me/boursepressir

انتهای پیام


برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.

ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ